Sevgilisine tasma takıp parkta gezdirdi!

İzmir'in Torbalı ilçesinde sapkın bir kadın internette tanıştığı adama tasma taktırıp, parkta gezdi. Kendisine ‘Sahibe Filiz’ adını veren ve bu sahte isimle sosyal medyada erkeklerle, kendi deyişiyle ‘köleleriyle’ buluşan B.K. gözaltına alındı.

Sevgilisine tasma takıp parkta gezdirdi!

Geçtiğimiz günlerde Ayrancılar Mahallesi'nde iğrenç bir olay yaşandı. Sosyal medya hesabından takipçisi olan bir erkekle Üçpınar Mesire Alanı’nda buluşan 'Sahibe Filiz' takma adlı B.K., buluştuğu erkeğe tasma taktı.

AYAKLARINI YALAYAN BİLE VAR
Havla sürüngen’ diyerek video kaydı yapan B.K. görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya üzerinden erkeklerle, 'kendi deyişiyle köleleriyle’ buluşan B.K. kimi zaman erkeklere tokat atıyor, kimi zaman ayaklarını yalattırıyor.

SERBEST BIRAKILDI
Ayrancılar Jandarma Karakolu tarafından Ayrancılar’da yaşadığı tespit edilen kadın hakkında soruşturma başlatıldı. B.K. isimli kadın kısa sürede gözaltına alındı. Gözaltına alınan sapkın kadın, para karşılığı görüşmediğini, partnerlerinin bu tür şeylerden hoşlandığını kaydetti. Hakkında adli soruşturma açılan B.K. ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Geriye ise erkeklere tokat attığı, tasma taktırdığı görüntüler kaldı. (Torbalı Güncel)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER