Seçim anketi yayımlandı! işte anket sonuçları...

Seçime iki ay gibi bir süre kalırken, son seçim anket sonuçları dikkat çekti. MAK Danışmanlık tarafından yapılan anket çalışmasında katılımcılara "Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?" diye soruldu.

Seçim anketi yayımlandı! işte anket sonuçları...

Seçime iki ay gibi bir süre kalırken, son seçim anket sonuçları dikkat çekti. MAK Danışmanlık tarafından yapılan anket çalışmasında katılımcılara "Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?" diye sorulurken; Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki 5 puanlık fark olduğu görüldü. Öte yandan kararsız seçmene dikkat çeken MAK Danışmanlık Başkanı Kulat, "çok ilginç" diyerek o detayı işaret etti.

MAK DANIŞMANLIK'TAN SON SEÇİM ANKETİ
MAK Danışmanlık tarafından yapılan son seçim anketinde cumhurbaşkanı adaylarının oy oranları dikkat çekerken, MAK Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat katıldığı Habertürk canlı yayınında anket sonucuyla ilgili önemli detayları paylaştı.

KILIÇDAROĞLU İLE ERDOĞAN ARASINDA 5 PUANLIK FARK
Katılımcılara "Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?" diye sorulduğu son seçim anketinde Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki 5 puanlık fark olduğu görüldü.

Son seçim anketinde;

Kemal Kılıçdaroğlu %47, Recep Tayyip Erdoğan %42, Muharrem İnce+Diğer %3 ve kararsız seçmen %8 olarak yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER