Mustafa Destici canlı yayında kendini savundu!

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin katıldığı bir televizyon programında "Kasaptan 100 liralık et almıyorum, kuzu kestiriyorum" sözleri tartışılmaya devam ediyor. Haber Global'e bağlanan Destici sözlerinin çarpıtıldığını belirtti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, tartışılan "100 TL'lik et almıyorum, kuzu kestiriyorum" sözlerine ilişkin Haber Global'de açıklama yaptı.

Musfata Destici'nin açıklamaları:

Bunlar algı operasyonu. Bütün Türkiye'yi gezdim. Canlı küçükbaş ya da büyükbaş hayvanın kilosu ne kadardır diye sorsam siz bilemezsiniz ama ben bilirim. Canlı olarak 25 liraya kestirirsiniz, 50 liraya mal etmiş olursunuz ama kasaptan 100 liraya alırsınız. Ben kendi tükettiğim peyniri yazdan alıyorum, pekmezimi kendim yapıyorum. Bu imkanı herkes bulamayabilir, kendi hayatımı anlatıyorum. Tasarruf yapmaya çalışıyorum. Tasarrufu bu zor şartlarda yapmaya zaten mecburuz, insan olarak da hayatın her alanında tasarruf etmek zorundayız.

Sanki fakirin derdini paylaşıyorlar. Bunlar maskeli, cilalanmış Türkler. Bunlar algı operasyonu yapıyorlar. Toprağı saksıda, kuzuyu dizide sevilecek bir hayvan olarak görmüş olanlar bizi anlayamazlar. Tükettiğimiz pek çok şeyi de kendimiz üretiyoruz, hem tasarruf ediyoruz bunda hem de sağlıklı besleniyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2022, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER