Müge Anlı'da aranan Mervenur Polat ölü bulundu

Mervenur Polat olayı ile ilgili son dakika gelişmeler yaşandı. Müge Anlı'da bir cinayet daha çözüldü.

Müge Anlı'da aranan Mervenur Polat ölü bulundu

4 aydır kayıp olan 20 yaşındaki genç kadın Müge Anlı'da aranıyordu. İşte Müge Anlı'da ortaya çıkan Mervenur Polat cinayeti ile ilgili son dakika gelişmeler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Mervenur Polat olayı ile ilgili son dakika gelişmeleri araştırılıyor. 20 yaşındaki genç kadının 4 aydır kayıp olduğu ve yanlış kişilerle arkadaşlık etmesinden dolayı başına bir şey gelmiş olabileceği düşünülüyordu.

MERVENUR POLAT'A NE OLDU?

 Mervenur Polat'ın ölü olarak bulunduğu bugünkü programda açıklandı. Cüneyt Akyol'un Mervenur Polat'ı öldürdüğü paketleyip kurye ile babasına gönderdiği  ve babasının oturduğu binada aylardır sakladığı ortaya çıktı.

 Antalya Polisi yayında konuşulanların ardından cinayeti aydınlattı. Mervenur Polat'ın cesedi Cüneyt Akyol'un babasının evinde, apartmanın ortak alanında bulundu. 

FOLYOYA SARILI ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Antalya'da polis, geçen yıl 19 Ekim günü arkadaşıyla buluşacağını söyleyerek evden ayrıldıktan sonra kendisinden uzun süre haber alınamayan 1 çocuk annesi Mervenur Polat'ın, Muratpaşa ilçesindeki bir evin çatısında dün folyoya sarılı cesedini buldu. Polat'ın cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili 5 kişinin ifadesine başvurulduğu ortaya çıktı. Polis, Mervenur Polat'ın öldürüldüğü konusunda hiçbir bulguya rastlanmadığını belirtti.

Sabah saatlerinde yakınları ile Adli Tıp Kurumu morguna gelen ağabey Kenan Polat, kız kardeşinin cenazesini teşhis etti. Gözyaşlarına boğulan Polat, yakınları tarafından sakinleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER