MODEKO 400 marka katılımcı ile açılacak

Mobilya üreticilerine Türkiye ve dünyanın dört bir yanına tanıtım fırsatı sunan MODEKO Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı 32. kapılarını açmaya hazırlanıyor.

MODEKO 400 marka katılımcı ile açılacak

Pandemi sürecinde sancılı günler geçiren yerli mobilya üreticileri MODEKO 32. İzmir Mobilya Fuarı ile bir kez daha görücüye çıkacak. Sektörün en prestijli 400 markasının yer alacağı MODEKO 2021'e FUAR İZMİR ev sahipliği yapacak. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, "8-11 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek fuarımız sektöre can suyu olacak"dedi.

ÜST DÜZEY TEDBİRLERİ ALDIK

Mobilya sanayinin önemli temsilcilerini üst düzey sektör profesyonelleriyle buluşturmaya hazırlandıklarını vurgulayan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, "Sosyal mesafe düzenlemesi, yoğunluk kontrolü, HES uygulaması, hijyen malzemeleri dağıtımı, maske temini, giriş güvenliği gibi tüm sağlık önlemlerinin alındığı ve başarılı bir şekilde uygulandığı Fuar İzmir'de sektör paydaşlarını bir araya getireceğiz"dedi.

MODEKO SEKTÖRÜN VİTRİNİ

MODEKO'nun sektörün vitrini olacağını belirten Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, "Sektörün en prestijli 400 markasının Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı'na katılacak. Ev ve ofis mobilyalarından, bahçe ve yazlık mobilyalarına kadar pek çok ürün grubu sergilenecek. Türk mobilya endüstrisi üretim ve pazarlama gücünü MODEKO'da ortaya koyacak"şeklinde konuştu.

HEDEF PAZARA ULAŞACAKLAR

50 bin metrekarelik fuar İzmir'de 50 bin ziyaretçi hedeflediklerini vurgulayan Nuray Eyigele İşleyen, "Ege'den 180 ülkeye yapılan mobilya ihracatında ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilen üründe MODEKO'nun ciddi payı var. Sektörü buluşturmak için ciddi tanıtımlar yaptık. Hedef pazar olarak belirlediğimiz Ortadoğu'dan Fas, Lübnan, Cezayir, Katar, Umman, Irak, Suriye, Dubai, Filistin, Libya Balkanlardan Sırbistan, Kosova, Bosna Hersek, Arnavutluk Rusya ve Türk Cumhuriyetleri dahil 35 ülkede özel bir çalışma yürüttük. Yurt içinden Aydın, Manisa, Muğla, Antalya, Adana ve Ankara başta olmak üzere çevre il ve bölgelerden planlı katılımlar gerçekleşecek. Alım heyetleri ve mobilya severler bu fırsatı iyi değerlendirecek"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER