Kuşadası 17 yaşındaki Ekin'i arıyor

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde 17 yaşındaki Ekin Fıstıkçı, ailesine okulda arkadaşları ve öğretmeniyle vedalaşacağını söyleyerek evden çıkıp ortadan kayboldu. Genç kızın hayatından endişe eden ailesi, Ekin’den gelecek müjdeli haberi bekliyor.

Kuşadası 17 yaşındaki Ekin'i arıyor

Kuşadası’nda yaşayan Eşref ve Naciye Fıstıkçı çiftinin kızları Ekin Fıstıkçı, geçen haftasonu üniversite sınavına girdikten sonra, “Okulda arkadaşlarım ve öğretmenimle vedalaşacağım” diyerek ailesinden izin alıp evden çıktı. Okula gitmeyen genç kız sırra kadem bastı. Ailesi, eve dönmeyen kızlarını her yerde aradı ancak bulamadı. Telefonunu da kapatan genç kızın hayatından endişe eden ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu.

Fıstıkçı ailesi, kızlarını görenlerin emniyete veya kendilerine haber vermesini istedi. Kızlarının hiçbir sorunu olmadığını dile getiren anne Naciye Fıstıkçı, “Kızım üniversite sınavının çok iyi geçtiğini söyledi. Arkadaşlarıyla ve öğretmeniyle vedalaşacağını söyleyip izin alıp gitti. Kızımdan 2 gündür haber alamıyoruz. Hayatından endişe ediyoruz. Kızım eğer beni duyuyorsan perişanız, evine geri dön” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER