Kortta centilmenlik yarışı

EGİAD Kültürpark Tenis Turnuvası muhteşem bir final ile sona erdi. 15 farklı kategoride Tolga Şekercioğlu, Server Uyaroğlu, Ümit Aksoy, Hasan Sarıoğlu, Onur Susuzlu, Zeynep Çançar gibi iş insanlarının da katıldığı turnuvada 200 sporcu mücadele etti.

Kortta centilmenlik yarışı

Dokuz gün süren karşılaşmalarda, sporcuların kıyasıya ancak bir o kadar da centilmence mücadelesi dikkat çekti. Finalde ise 42 kupa sahiplerini buldu. Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, tüm sporcuların centilmenlikleri, gençlerin medeni ve sportif cesaretleri ile gurur duyduklarını söyledi. Şekercioğlu “Bu vesile ile başta turnuva ana sponsorumuz Yücel Koç olmak üzere tüm sponsorlarımıza, katılan ve emek harcayan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 

EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer ise EGİAD’ın toplumsal refahı ve rekabet gücünü artırmak üzere misyonu olduğuna dikkat çekerek “İş dünyasının genç temsilcileri olarak bu misyonun da toplumsal gelişimin temelleri olarak kültür, sanat ve spor faaliyetlerini destekleyerek gerçekleştirileceğinin farkındayız” diye konuştu. Atatürk’ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” mottosuyla organize ettikleri turnuvayı KTK ile düzenlemekten mutluluk duyduğunu ifade eden Yelkenbiçer "Bu birliktelik bize güç veriyor” dedi.
Ödül töreninin ardından sporcular, kupa sevincini Aydok Moralıoğlu konseri ile yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER