Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı, soruda yazan yanıtı bilemedi!

Kim Milyoner Olmak İster programında sorunun içinde yer alan cevabı bilemeyen yarışmacı seyircileri ekran başında çıldırttı.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı, soruda yazan yanıtı bilemedi!

Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında ilginç anlar yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasında Tuğba isimli yarışmacı, kendisine yöneltilen 2 bin TL değerindeki soruda yer alan yanıtı veremeyince dikkat çekti.

Beykent Üniversitesi'nde tam burslu olarak Dış Ticaret okuyan yarışmacı, sorunun içinde yer alan cevabı bilemedi.

SORUDA YAZAN YANITI BİLEMEDİ

Yarışmacıya 2 bin TL değerinde, "Don Kişot hangi romanın baş karakteridir?" sorusu soruldu.

Sorunun şıkları ise şu şekildeydi:

A) Moby Dick
B) Don Kişot
C) Sefiller
D) Suç ve Ceza

Yarışmacı bu soruda seyirci jokerini kullandı. Seyircilerin yüzde 90'ı Don Kişot yanıtını verdi.

Seyircilerin oyuyla B seçeneğinde yer alan Don Kişot yanıtını veren yarışmacı, "Çok basit bir soruydu ama buradaki heyecan bambaşka. Çok değişik bir duygu ama çok mutluyum." dedi. Yarışmacının bu sözleri üzerine Kenan İmirzalıoğlu, "Mutluluğunu hiç bozmayalım ama cevabı şıklarda çok net olan hatta aynı şekilde olan Don Kişot'un baş karakteri..." ifadelerini kullandı. "O an dondum kaldım çok heyecanlıyım şu anda." diyen yarışmacı, "Okuduğum soruyu biliyorum, gözümün önünde ama sanki başka bir soru vardı." diye devam etti.

İMİRZALIOĞLU’NDAN YORUM

Bu sözler üzerine İmirzalıoğlu ise, "Bilmesen de gözünün önünde" diye yanıt verdi. Yarışmacı, 7.500 TL ile 'Kim Milyoner Olmak İster?'den ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2022, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER