Kılıçdaroğlu deprem bölgesinden paylaştı! ‘Sınıfta kaldılar, sorumlusu Erdoğan…’

Gece sosyal medya hesabından bir video yayımlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Halkımızın halini yerinde gördüm. Yaşananlara siyaset üstü bakmayı, iktidarla hizalanmayı reddediyorum. Bu çöküş tam da sistematik rant siyasetinin sonucudur. Erdoğan’la, sarayıyla ve rant çeteleriyle hiçbir zeminde buluşmayacağım. Ben halkımın kavgasını vereceğim. Sonuna kadar” dedi.

Kılıçdaroğlu deprem bölgesinden paylaştı! ‘Sınıfta kaldılar, sorumlusu Erdoğan…’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğludeprem bölgesinde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından sosyal medya hesabından bir video yayımladı.

“Halkımızın halini yerinde gördüm” diyen CHP lideri, “Yaşananlara siyaset üstü bakmayı, iktidarla hizalanmayı reddediyorum. Bu çöküş tam da sistematik rant siyasetinin sonucudur. Erdoğan'la, sarayıyla ve rant çeteleriyle hiçbir zeminde buluşmayacağım. Ben halkımın kavgasını vereceğim. Sonuna kadar” ifadelerini kullandı.

Halkımızın halini yerinde gördüm. Yaşananlara siyaset üstü bakmayı, iktidarla hizalanmayı reddediyorum. Bu çöküş tam da sistematik rant siyasetinin sonucudur. Erdoğan’la, sarayıyla ve rant çeteleriyle hiçbir zeminde buluşmayacağım. Ben halkımın kavgasını vereceğim. Sonuna kadar."

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2023, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER