Kanada vizesi, Kanada kültür merkezi

Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olmaları gerekir.

Kanada vizesi, Kanada kültür merkezi

Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olmaları gerekir. Seyahat amacınıza bağlı olarak başvuru gerçekleştireceğiniz kategori farklılık gösterir.

Sanılanın aksine Kanada vizesi ya da Kanada turist vizesi sahibi olmak zor değildir. Yeterli maddi duruma ve aranılan şartları karşıladığınız takdirde Kanada vizesi sahibi olabilirsiniz. 

Kanada Vize Başvurusu
İsterseniz Kanada turist vizesi, isterseniz öğrenci vizesi ya da farklı bir kategoride başvuru gerçekleştirin. Seyahat amacınız fark etmeksizin muhakkak vize sahibi olmalısınız. 

Vize başvurusu öncelikle ilgili vize başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Formun içerisinde birçok soru yer alıyor. Şahsi bilgileriniz, aile bilgileriniz, maddi bilgileriniz gibi birçok soru vardır. Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formu ve gerekli evrakları göz önünde bulundurarak değerlendirme gerçekleştirmektedir. 

Kanada Turist Vizesi
Kısa süreli seyahatleriniz için en uygun seçeneklerden birisi de Kanada turist vizesi başvurusudur. Yeterli maddi duruma ve gidip, geri döneceğinizi Kanada Konsolosluğuna ifade edebilirseniz kolayca Kanada turist vizesi sahibi olabilirsiniz. 

Kanada Vize Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesiyle Kanada Konsolosluğunun istediği düzende başvurularınızı gerçekleştirir. Bu sayede kolayca vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar
Bu sorunun net bir yanıtı yoktur. Tamamen Kanada Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Ortalama olarak 2 hafta ile 5 hafta arasında sonuçlanır. Tabi bu Kanada Konsolosluğunun yanıtına göre değişiklik gösterir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER