İzmir Fuarı'nda bugün kim konser verecek?

İzmir Enternasyonal Fuarı 91.kez kapılarını açtı. Konserler, etkinlikler, terra madre etkinlik programıyla dolu dolu geçen fuar, İzmirlilere keyifli saatler yaşatıyor.

İzmir Fuarı'nda bugün kim konser verecek?

İzmir'in simgesi İzmir Enternasyonal Fuarı'nda her gün birçok etkinlik İzmirlileri bekliyor. 

Özellikle fuar çim alanda gerçekleşen ücretsiz konserlere yoğun ilgi gösteriliyor. 3 Eylül 2022 Cuma günü hangi sanatçı fuar çim alanda konser verecek diye merak ediliyor.

ÇİM KONSERİ

Gülşen'in İzmir konseri iptal 

İZMİR Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında düzenlenecek etkinliklerden, bugün için planlanan Gülşen konseri, iptal edildi. Tutuklandıktan sonra konutu terk etmeme şartıyla tahliye edilen şarkıcının yerine orkestra ve vokal grubunun sahne alacağı belirtildi.

Soruşturması tamamlanan ve savcılık tarafından hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenen Gülşen'in İzmir konseriyle ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi, "İzmir Enternasyonal Fuarı, Çim Konserleri kapsamında bugün programda yer alan Gülşen konserini, zorunlu nedenlerle, farklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sanatçımız, kamuoyunca da bilinen adli kısıtlılığı nedeniyle sahneye çıkamayacaktır. Ancak Gülşen'in orkestra ve vokal grubu saat 21.30'da Çim Sahne'de performans sergileyecektir. Gülşen şarkılarının seslendirileceği, kliplerinin gösterileceği konsere tüm Fuar ziyaretçilerimiz ücretsiz davetlidir" dedi. 

MOGAMBO GECELERİ

Mogambo gecelerinde Fatih Erkoç, 22.30-01:00 saatleri arasında yer alacak.

ROCK AND RAP

Rock and Rap sahnesinde, KÖFN 20.30'da sahne alacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2022, 00:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER