İzmir'de İsmail Uygur yası!

Dün akşam saatlerinde hayatını kaybeden Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un cenaze programı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla gerçekleşti.

İzmir'de İsmail Uygur yası!

Dün Torbalı'dan gelen acı haber, tüm İzmir ve CHP'yi yasa boğdu.

Evinde çıkan yangından sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

CENAZEYE CHP LİDERİ DE KATILDI

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un cenaze programı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi.

KILIÇDAROĞLU: TORBALI HALKI EMEKLERİNİ UNUTMAYACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cenaze töreninde yaptığı konuşmada, "Torbalı'ya girdiğimizde güzel bir afiş bizi karşılıyor. Torbalı'ya hoşgeldiniz diye, gülümseyen bir belediye başkanı. Buradaki fotoğrafı da gülümseyen bir belediye başkanı. Büyük hizmetleri var, büyük çabalar harcadı, büyük emekler verdi. Asıl bundan sonra yapacağı şeyler çok önemliydi ve hepimiz bekliyorduk. Dün akşam gelen haber bizi derinden yaraladı. Kendisini bir topluma bir kitleye, daha açıkça ifade etmek gerekirse Torbalı'ya adamış olan bir belediye başkanını bugün sonsuzluğa uğurluyoruz. Verdiği çabalar ve gösterdiği emeği, Torbalı halkı unutmayacaktır. Ben hepinizin huzurunda verdiği emekler için ona minnet duygumuzu ifade etmek isterim. Allah rahmet eylesin, hepimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı. 

Başkan Uygur'un cenazesi düzenlenen törenin ardından Fatma Topalan Camii'nden Torbalı Mezarlığı’na defnedilecek.

(Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti - ilgili haber için tıklayın)

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER