İnanılmaz olay! Kedi evi yaktı

Rusya’nın Krasnodar şehrinde bir apartman dairesinde yangın çıktı. Yangını bir kedinin çıkardığı anlaşıldı.

İnanılmaz olay! Kedi evi yaktı

Rusya’nın Krasnodar şehrinde bulunan Zipovskaya Caddesi'nde yüksek katlı binanın bir dairesinde gece saatlerinde yangın çıktı.

Evde sadece bir kedinin bulunması nedeniyle yangın büyüdükten sonra komşular tarafından fark edildi. İtfaiye ekipleri komşuların ihbarıyla apartman dairesindeki yangına müdahale etti. Yangın, büyük uğraşlar sonucunda söndürüldü. Ekipler tarafından evde sadece yaralı bir kedi bulundu.

 KEDİ TEDAVİ ALTINA ALINDI 

Yangının söndürülmesinden sonra kedi veterinere götürülerek tedavi altına alındı. Kedinin durumunun ağır olmadığı öğrenilirken tedavisinden sonra aileye teslim edileceği öğrenildi.

Öte yandan itfaiyenin yaptığı soruşturmada yangının kedi tarafından çıkarıldığı tespit edildi. Aile, kedinin mutfak ocağının yanında yatmayı çok sevdiğini beyan edince itfaiye ekiplerinin mutfakta yaptığı incelemede kedinin ocağın yanına yatınca ocağın düğmesine bastığı, ocağın yanmasıyla bitlikte temizlik bezlerinin alev aldığı ve yangının bu nedenle çıktığı öngörüldü. Yangının kedi tarafından çıkarıldığı anlaşılınca olayla ilgili idari soruşturmanın yapılmadığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeyd suveylemi
Zeyd suveylemi - 2 yıl Önce

Kediyi kendi basina birakirsaniz böyle olur ışte nereye gidiyor san kedi ni birakma

SIRADAKİ HABER