İEÜ Medical Park'ta panayır havasında 23 Nisan şenliği

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Park Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı hastane bahçesinde düzenlenen şenlikle kutladı.

İEÜ Medical Park'ta panayır havasında 23 Nisan şenliği

Katılımın yüksek olduğu organizasyonda sihirbazlık gösterileri, yüz boyama etkinlikleri, balon şişirme, halat çekme gibi aktiviteler düzenlendi. Panayır havasında gerçekleşen etkinlikte, çocuklar aileleri ile birlikte bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın bütün dünyada kutlanan bir çocuk bayramı olduğuna dikkat çeken İEÜ Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, "Dünyada çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülkeyiz. Bizler bu büyük sorumluluk ile her yıl bu heyecanı hastane bahçemizde çocuklarımız ile birlikte yaşıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de söylediği gibi  ''Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.'' Atamızın çocuklara verdiği bu değerin bilinci ile  barışın ve umudun simgesi, yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER