Ege Perla 'Kardeşim Ozi’yi miniklerle buluşturuyor!

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla, ara tatilde çocukları TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakteri 'Kardeşim Ozi’yle eğlenceye davet ediyor.

Ege Perla 'Kardeşim Ozi’yi miniklerle buluşturuyor!

Ege Perla 9-10 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceği sevilen karakter Kardeşim Ozi etkinliği ile çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor. Kardeşim Ozi sahne performansı ve etkinliği 14.00-16.00 ve 18.00 saatlerinde ücretsiz olarak sahnelenecek olup down sendromu hakkında bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Türkiye’de down sendromlu bir çocuğu anlatan ilk çizgi film olan “Kardeşim Ozi”, konuya gerçekçi ve pozitif yaklaşımı ile farkındalık uyandırırken Ozi’nin macerasına ortak ediyor.

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgi için Ege Perla sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 9-10 Nisan
Saat: 14.00-16.00-18.00

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında
25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı
hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir. Lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip,şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER