Çok tartışılan o video sonrası açıklama: Bu isimde birisi yok!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın danışmanı Muhammed Doğan'dan; sosyal medyada gündem olan ve Dağ'ın danışmanı olduğu iddia edilen Kürşat Ayvatoğlu hakkında açıklamada bulundu.

Çok tartışılan o video sonrası açıklama: Bu isimde birisi yok!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın özel kalemi/danışmanı olduğu iddia edilen Kürşat Ayvatoğlu'nun otomobilinde uyuşturucu kullanırken kaydedilen görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Dağ’ın danışmanı Muhammed Doğan ise, iddia edilen bu konuda açıklamada bulundu.  yaptığı açıklamada Kürşat Ayvatoğlu isminde bir kişinin danışman ya da özel kalem kadrosunda çalışmadığını söyledi.

Doğan, “Hamza Dağ’ın meclis kadrosuna bağlı 3 danışmanı bulunmaktadır. Birinci danışman Muhammet Doğan, ikinci danışman Abdürrahim Atasever, üçüncü danışman Murat Kaygusuz. Genel Merkez Özel Kalemi ise Kadir Aytunkaynak’tır. Bunların haricinde danışmanı yoktur” ifadelerini kullanırken; Ayvatoğlu’nun genel merkez Ar-Ge Başkanlığı’nda çalışan ekip içinde yer alan kişilerden birisi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER