CHP Lideri, İzmir'de: Programda neler var?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çiğli Tramvayı’nın bugün yapılacak temel atma töreni için dün akşam saatlerinde geldiği İzmir’de şehit Uzman Çavuş Mehmet Onur Özbent’in ailesini ziyaret etti. CHP Lideri İZmir mesaisi bugün de yoğun geçecek.

CHP Lideri, İzmir'de: Programda neler var?

Hakkari’de çığ düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Onur Özbent'in Torbalı’da yaşayan ailesini dün akşam ziyaret ederek taziye dileklerinde bulunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer eşlik etti.

CHP Lideri'nin bugünkü İzmir mesaisi ise yoğun.

Sabah saatlerinde otelde güne kahvaltı ile başlayacak olan Kılıçdaroğlu’na ilk olarak “tarım” konulu sunum yapacak. Toplantıda, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarım ve hayvancılık faaliyetlerine ilişkin yapılan projeleri anlatacak.

Toplantının ardından Kılıçdaroğlu; Narlıdere Metro Şantiyesi’nde incelemelerde bulunacak. Kılıçdaroğlu teknik ekip ve iki ilçenin de belediye başkanıyla birlikte yer altına inerek brifing alacak.

Ardından Kılıçdaroğlu Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi’ndeki esnafı ziyaret edecek. Selde su baskınlarından etkilenen vatandaşları dinleyecek.

Öğle saatlerinde ise; Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Uğur Mumcu Arabalı Vapuru ile Üçkuyular’dan Bostanlı’ya geçecek. Buradan, Büyükşehir Belediyesi’nin yapımına başladığı Çiğli Tramvayı’nın temel atma törenine katılacak.  

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER