Canlı yayında gözaltına alındı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 15 yaşındaki kızı Yasemin Salman'dan günlerdir haber alamayan Sevim Hanım'ın feryadı damga vurdu.

Canlı yayında gözaltına alındı!

Kızını 48 yaşındaki Nurettin adlı bir adamın kaçırdığını iddia eden Sevim Hanım, canlı yayında isyan eti. Müge Anlı adamı sorularıyla köşeye sıkıştırırken canlı yayına 15 yaşındaki Yasemin Salman'a sarıldığı fotoğrafı getirtti. Stüdyo bir anda karışırken küçük kızın acılı annesi "Seni öldüreceğim!" diye bağırdı. Arslan ise canlı yayında gözaltına alındı.

MÜGE ANLI, KÖŞEYE SIKIŞTIRDI
Müge Anlı'nın "Savcılığa ifade verdiniz mi? Anneyi şikayet etmek için mi yoksa konuyla ilgili mi ifade verdiniz? Şimdi ekrana bir fotoğraf getireceğim eminim ki savcılık harekete geçecektir." sözleri sonrası stüdyo bir anda karıştı.

"ELİN ÇOCUĞUNU NASIL KUCAĞINA ALIP DA FOTOĞRAF ÇEKİLİYORSUN?"
Acılı anne "Öldüreceğim seni!" diye feryat figan bağırırken Müge Anlı, "Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıp da bu fotoğrafı çektiriyorsun. Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıp da bu fotoğrafı çektiriyorsun. Bir baba, bir amca bile kızını böyle kucağına almaz." diyerek tepki gösterdi.

"BU KÖTÜ NİYETLE ÇEKİLMİŞ BİR FOTOĞRAF DEĞİLDİR!"
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekrana yansıtılan fotoğraf üzerine Nurettin Arslan'ın "Bu kötü niyetle çekilmiş bir fotoğraf değildir." sözleri akıllara durgunluk verdi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programına görüntülü bağlanan Nurettin Arslan, canlı yayında polis tarafından gözaltına alındı. Arslan'ın gözaltına alındığı anlarda stüdyoda alkışlar yükselirken Müge Anlı da "Helal olsun. Bu fotoğrafa bu kelepçe" sözleriyle alkışlara eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2022, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER