"Bir sonraki fuarda da görüşeceğiz"

Leather & More – 2. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, üç gün boyunca gerçekleşen ikili görüşmeler ve anlaşmalarla katılımcılarını memnun etti. Fuar katılımcıları, üçüncü kez gerçekleşecek Leather & More'a tekrar katılacaklarını ifade etti.

"Bir sonraki fuarda da  görüşeceğiz"

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenerek yoluna başlayan Leather & More – Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, 22 – 24 Ocak tarihlerinde sektör profesyonellerini İzmir'de ağırladı. 13. IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ile birlikte fuarizmir'de eş zamanlı olarak gerçekleşen olan Leather & More – 2. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlendi. Deri ve deri giyim markaları, perakendeciler, toptancılar ve tasarımcı firmalar; üç gün boyunca yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle görüşmeler gerçekleştirme imkanı buldu. Yerli ve yabancı deri ile deri giyim üreticileri ile bir araya gelen katılımcılar, fuardan bir hayli memnun ayrıldı. fuarizmir C Holü'nde düzenlenen Leather & More Fuarı'nda sektör profesyonelleri; deri konfeksiyon, deri aksesuar ve tabak derileri inceleme ve sipariş verme fırsatı da buldu.

KATILIMCILAR NE DEDİ?
Firma sahibi Güven Yılmaz: Geçen fuara katılmamıştık ama buna katılarak çok büyük keyif aldık. Bizim açımızdan umduğumuzdan fazlasıyla başarılı oldu. Önümüzdeki fuara da katılmak istiyoruz. Çok büyük bir verim aldık. Ukrayna, Mısır, Rusya, İstanbul'un büyük toptancıları buradaydı. Avrupa'dan daha fazla müşteri bekliyoruz. Fransa, Almanya, Belçika, Yunanistan, Çin'den ziyaretçiler uğradı. Daha fazla olması lazım. Fuarın ihracata fazlasıyla etkisi olacağını düşünüyorum. Katılımcı sayısının artmasını bekliyoruz. Katılmayan arkadaşlarımızı ikna edeceğiz.


Firma sahibi Mücahit Bozkurt: Yeni yeni başlayan, daha kaliteli ve büyük olacağına inandığımız bir fuar. Bu sene beklentilerimizi karşıladı. Seneye yeniden bulunmak istiyoruz. İzmir için çok önemli. Burası deri piyasası için çok önemli bir şehir. İlerleyen süreçte daha iyi fuarlar bizi bekliyordur diye düşünüyoruz. Bu tür fuarların ihracata katkısı olur. Artık dericiler olarak yaptığımız işleri yurt içinde satsak da bir nevi ihracat yapıyoruz. Gelen turiste ceket satıyoruz. O da ülkesine götürüyor. Ülke ekonomisi için de çok önemli. İhracat ne kadar artarsa doğru orantılı olarak ülke hem de sektör ekonomisi yükselişe geçiyor.

Firma sahibi Yerdal Gürten: Geçtiğimiz seneye göre fuar çok iyi, tecrübe kazanıyor. İnşallah üçüncüsü daha iyi olacak. IF Wedding Fashion İzmir'e katılanlardan bize gelen de oldu. ilerleyen süreçte daha fazla büyümesini istiyoruz.

Firma sahibi Ömer Irmak: Bu sene katıldık fuara. Yenilik oldu bizim için. Değişik müşteri tarzlarıyla bir araya gelme fırsatı yakaladık. Yabancı müşterilerimiz de geldi. Önümüzdeki fuarlara da katılmayı düşünüyoruz.

Firma sahibi Fatoş Önder: Beklediğimin üstünde bir fuardı. Beklentilerin üstünde müşteri potansiyeli gerçekleşti. Fuarın tarihi bizim için çok iyi. Biz fuarın büyümesini istiyoruz. Bu tarihlerde olursa çok mutlu oluruz. Tabi ki katılacağız fuarlara.

Firma sahibi Necmi Çevik: Her sene fuar üzerine koyuyor, çok güzel bulduk. Daha da büyütmemiz gerekiyor. Yurt dışından müşteriyi mutlaka buraya getirmemiz lazım.

Firma sahibi Nilay İşcan:
Fuarı çok başarılı bulduk, ilk defa katılıyoruz. İlgiden çok memnunuz. İlerleyen fuarlara da katılmayı düşünüyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER