Başkan Sengel ilk nikahını kıydı

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in avukatlık cübbesinden sonra giydiği ilk cübbe nikah memuru cübbesi oldu. Başkan Sengel, ilk nikahını Acarlar Mahallesindeki genç çifte kıydı. Sevgi ve sadakatin önemine dikkat çeken Başkan Sengel, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Başkan Sengel ilk nikahını kıydı

Başkan Sengel, Selçuk'un Acarlar Mahallesinde oturan emekli öğretmen Feci-Asude çiftinin kızları Nazife Aslı Kaya ile Erol- Sabiha çiftinin oğulları Özkan Üçok'un nikah merasimine katıldı. Uzun yıllar avukatlık cübbesini giyerek mesleğini yürüten, daha sonra avukatlık cübbesini bir kenara bırakıp Selçuk halkını arkasına alarak 31 Mart 2019 seçimlerine yürüyen ve seçimlerde zaferle çıkan Selçuk'un güler yüzlü belediye başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kez nikah cübbesini giyerek Nazife Aslı Kaya ve Özkan Üçok çiftinin nikahını kıydı. 

GENÇ ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ

Çiçeği burnunda genç çifte önlerinde uzun bir yol olduğunu, evlilik kurumunun, zorluluklarla kurulan ve aynı zamanda içinde emeği, sadakati, aşkı özveriyi barındıran bir kurum olduğuna dikkat çeken Başkan Sengel, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER