Antalya Havalimanı'ndan inanılmaz görüntüler

Antalya'da 2 gündür etkili olan şiddetli yağmur ve fırtına hayatı felç etti. Meydana gelen hortumun ardından, Antalya Havalimanı'ndan gelen görüntüler, şoke etti.

Antalya Havalimanı'ndan inanılmaz görüntüler

BEN TV - Şiddetli fırtına ve dolu yağışın etkili olduğu kentte çok sayıda ev ve iş yerini su bastı, hortum nedeniyle çok sayıda otomobil hasar gördü, ağaçlar devrildi.

Havalimanı'ndan da korkutucu görüntüler geldi. Etkili olan fırtınanın ardından, Antalya Havalimanı adeta cehenneme döndü. Fırtına nedeniyle aktarma otobüsü devrildi. Devrilen otobüsten kopan parçalar fırtınanın etkisiyle çevreye savrulurken bazı araçlar da zarar gördü. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yaptığı açıklamada; "Biz de şu anda havaalanındayız. Sabah 11 sıralarında oluşan hortumnedeniyle, iki otobüs, bir minibüs, iki merdiven devrilmesi meydana geldi. İki uçakta hasar var, bir polis helikopterimizin pervanesinde hasar var. Şu ana kadar 12 yaralımız hastaneye sevk edildi. Hayati tehlikeleri yok. Şu anda havaalanı, hava trafiğine açık. Havaalanındaki hasarları hızlı bir şekilde gidermeye çalışıyoruz. Direkler yıkıldı, buradaki araç gereçte hasarımız var." ifadeleirni kullandı. 

İşte o görüntüler:

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER