AK Partili gençler sokak hayvanlarını unutmadı

AK Parti Seferihisar Gençlik Kolları yönetimi 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde anlamlı bir etkinliğe daha imza attı.

AK Partili gençler sokak hayvanlarını unutmadı

AK Parti'li gençler 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde sokaklarda kalan hayvanlar için mama desteğinde bulundu. Seferihisar'da genellikle ikinci konut olarak kullanılan bölgeler başta olmak üzere, yazlık sitelerinde gerçekleştirilen etkinliğe, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Hakan Özdemir ile gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Sokakta kalan sahipsiz hayvanları besleyen gençlik kolu üyeleri, yazlık bölgelerdeki nüfusun az olduğu, yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarını mama ile beslediler. AK Parti Seferihisar Gençlik Kolları Başkanı Hakan Özdemir, "Sokaklardaki can dostlarımızın her zaman olduğu gibi bu anlamlı günde de yanlarında olmak istedik, sessiz can dostlarımıza kış aylarında sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu dönemlerde de yalnız bırakmamıştık, AK Parti Seferihisar Gençlik Kolları olarak yine yalnız bırakmadık. Yaz aylarında yazlık sitelerimizde hayvan sever dostlarımız oluyor, ancak kış aylarında ve sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu bu dönemlerde yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarımız için mama desteğinde bulunduk. Sokak hayvanlarının bir gün değil her gün hem sevgiye hem de yiyeceğe ihtiyacı var. Onlara hep birlikte sahip çıkmalıyız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER