17 Yaşındaki Zehranur İzmir'de bulundu

Manisa'da dün öğle saatlerinden bu yana kendisinden haber alınamayan Zehranur Sezer, İzmir'de polis ekiplerince bulundu.

17 Yaşındaki Zehranur İzmir'de bulundu

Yunusemre ilçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11'inci sınıf öğrencisi Zehranur Sezer, dün sabah okula gitmek için evden çıktı. Kızı Zehranur’un okula gitmediğini öğrenen Arzu Sezer, saat 13.30 sıralarında onu cep telefonuyla aradı. Annesine, derse gireceğini söyleyerek telefonu kapatan Zehranur'dan bir daha haber alınamadı. Arzu Sezer, kayıp kızının bulunması için polise başvurdu.

OTOSTOP YAPARKEN İKİ ARKADAŞIYLA BİRLİKTE BULUNDU

Manisa'da dün öğle saatlerinden bu yana kendisinden haber alınamayan Zehranur Sezer, İzmir'de bir kız ve bir de erkek arkadaşıyla otostop yaptığı sırada polis ekiplerince bulundu. Zehranur Sezer ve arkadaşları Buca Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğüne getirildi. Burada ifadesine başvurulan Zehranur'un, ailesinin kendisine kötü davrandığını ve ailesinde kalmak istemediğini söylediği iddia edildi. İzmir'de bir yurda yerleştirilen Zehranur'un, bir süre burada kalacağı öğrenildi.HA-Genel - Türkiye-Manisa - Ersan ERDOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER