Emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye ne zaman verilecek?

Ekonomi 20.11.2023 - 14:32, Güncelleme: 20.11.2023 - 14:32
 

Emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye ne zaman verilecek?

Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak çalışmayan 12 milyondan fazla emekliye 5 bin TL ikramiye ödemeleri 11-14 Kasım günleri arasında gerçekleştirildi. SSK, Bağ-Kur ve emekli sandığı emeklileri 5000 bin TL ikramiyeden yararlanırken Çiftçi Kayıt Sistemi kaydı bulunan emekliler kapsam dışında bırakıldı.
Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgesi olan emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye ödemesinde son durum gündemdeki yerini koruyor. Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılına özel olarak 12,2 milyon emekliye 5 bin TL ikramiye ödemesi yapılırken Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) kaydı olan emekli çiftçiler kapsama dahil edilmedi. 11 ile 14 Kasım günleri arasında gerçekleştirilen 61 milyar TL'lik ikramiye ödemesinin ardından "Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgesi olan emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye verilecek mi, ne zaman?" sorusu gündeme geldi. İşte Mazot ve gübre desteği alan çiftçilere 5000 TL emekli ikramiyesi ödemesi son dakika gelişmeleri... KABİNEDE GÜNDEME GELMESİ BEKLENİYOR! 20 Kasım Pazartesi günü Ankara Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Ertoğan başkanlığında gerçekleştirilmesi beklenilen Kabine Toplantısı gündem maddeleri arasında çiftçilere 5 bin TL emekli ikramiyesinin yer alması bekleniyor. ÇKS KAYDI OLAN EMEKLİLER İKRAMİYEDEN YARARLANAMADI! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak bir defaya mahsus olmak üzere emeklilere 5000 TL ikramiye ödemesi yapılacağını açıklamıştı. ÇKS kaydı olan emekli çiftçiler 5 bin TL emekli ikramiyesinden yararlanamadı. ÇKS KAYDI OLAN EMEKLİ ÇİFTÇİLER İKRAMİYE ALACAK MI? Çiftçilere ikramiye ödemesi konusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletildiği iddia edilirken ÇKS sistemine kayıtlı emekli çiftçiler ile ilgili bir düzenleme yapılmasının doğru olacağının dile getirildiği söylendi.
Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak çalışmayan 12 milyondan fazla emekliye 5 bin TL ikramiye ödemeleri 11-14 Kasım günleri arasında gerçekleştirildi. SSK, Bağ-Kur ve emekli sandığı emeklileri 5000 bin TL ikramiyeden yararlanırken Çiftçi Kayıt Sistemi kaydı bulunan emekliler kapsam dışında bırakıldı.

Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgesi olan emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye ödemesinde son durum gündemdeki yerini koruyor. Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılına özel olarak 12,2 milyon emekliye 5 bin TL ikramiye ödemesi yapılırken Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) kaydı olan emekli çiftçiler kapsama dahil edilmedi. 11 ile 14 Kasım günleri arasında gerçekleştirilen 61 milyar TL'lik ikramiye ödemesinin ardından " Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgesi olan emekli çiftçilere 5 bin TL ikramiye verilecek mi, ne zaman?" sorusu gündeme geldi. İşte Mazot ve gübre desteği alan çiftçilere 5000 TL emekli ikramiyesi ödemesi son dakika gelişmeleri...

KABİNEDE GÜNDEME GELMESİ BEKLENİYOR!
20 Kasım Pazartesi günü Ankara Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Ertoğan başkanlığında gerçekleştirilmesi beklenilen Kabine Toplantısı gündem maddeleri arasında çiftçilere 5 bin TL emekli ikramiyesinin yer alması bekleniyor.

ÇKS KAYDI OLAN EMEKLİLER İKRAMİYEDEN YARARLANAMADI!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak bir defaya mahsus olmak üzere emeklilere 5000 TL ikramiye ödemesi yapılacağını açıklamıştı. ÇKS kaydı olan emekli çiftçiler 5 bin TL emekli ikramiyesinden yararlanamadı.

ÇKS KAYDI OLAN EMEKLİ ÇİFTÇİLER İKRAMİYE ALACAK MI?
Çiftçilere ikramiye ödemesi konusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletildiği iddia edilirken ÇKS sistemine kayıtlı emekli çiftçiler ile ilgili bir düzenleme yapılmasının doğru olacağının dile getirildiği söylendi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.