SunExpress Vilnius-Antalya direkt uçuşlarına başladı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2022 yazında Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişlettiğini duyurdu. Hava yolu bu yaz, merkezi Antalya ile Litvanya’nın başkenti Vilnius arasında direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.

SunExpress Vilnius-Antalya direkt uçuşlarına başladı

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’yı hem iç hem de dış hatlarda direkt seferlerle en fazla noktaya bağlayan hava yolu SunExpress, Nisan ayı itibarıyla haftada 7 uçuşa kadar çıkan karşılıklı seferlerle yeni dış hat destinasyonu Vilnius’u uçuş ağına eklediğini duyurdu.

ANTALYA’YA KOLAY ULAŞMA İMKANI

Bugüne kadar birçok tur operatörü üzerinden Litvanya ile Türkiye arasında charter seferler düzenleyen SunExpress’in Nisan ayından itibaren başlayan direkt seferleri ile Litvanyalı tatilciler, ilk kez Türkiye tatillerini bireysel olarak planlama ve popüler turizm destinasyonu Antalya’ya her zamankinden daha kolay ulaşma imkanına sahip olacak.

Antik ve modern mimariyi barındıran atmosferi, tarihi yapıları, kültür mirası ve tematik festivalleri ile ziyaretçileri cezbeden Vilnius’u keşfetmek isteyen SunExpress misafirleri, havayoluna ait internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yaz sezonu tekliflerini inceleyebilecek ve avantajlı fiyatlarla rezervasyon yapabilecek.
 


 


 


 


 


DHA-Genel - Türkiye-Antalya / Merkez - 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER