Olay Kredi

Olay kredi, kredi karşılaştırma sitesidir. Hangi bankadan ne kadar kredi verdiği ve bunları da kaç ay taksitle yaptığı konusunda destek olur.

Olay Kredi

Şirket, 2004 yılından bu yana aktif bir şekilde web site ve mobil uygulama yapımında rol oynar. Özellikle 2014 yılından sonra kurumsallaşan site, Siber koruma A.Ş unvanı ile alınır. Genel müdürü Uğur Çoban desteğiyle tüketicilere yardımcı olmaya çalışır. Site içerisinde yer alan kredi karşılaştırma aracı yardımı ile tüm bankalardan aldığı bilgileri kullanıcılara sunar. Bankaların faiz oranlarını, mevduatları, kredi kartlarını karşılaştırır. Bu sayede en uygun kredinin kullanılmasına yardım eder. İçerisinde reklam barındırmamasından dolayı da kullanıcılara kolaylık sağlar.

Ayrıca siteye özel faiz oranları ile birlikte kredi almak avantajlarından yararlanmak mümkündür. Reklamsız olmasının yanı sıra güvenliğin de tam anlamıyla sağlanıyor olması önemlidir. Bunun dışında ücretsiz bir şekilde siteye giriş yapıp fırsatları incelemek mümkündür. Özellikle sitenin kullanıcıların yüksek güvenlikli bir şekilde işlemlerini tamamlamasını da garanti eder. Şirket, yalnızca anlaşmalı olduğu bankalardan değil, istenilen tüm bankaların faiz ve kredi oranlarının öğrenilmesi sağlanır. Ayrıca sitenin uzun yıllardır aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor olması da düzenin sağlandığını belirtir. 

Bu kredi karşılaştırma araçları sayesinde, kredi çekerken karşınıza çıkabilecek olan masrafları hesaplayabilirsiniz. Ayrıca kredi dosya masrafı gibi detayları da öğrenerek kredi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Olay Kredi Nasıl Çalışır?
Olay kredi çalışma prensibi olarak, kullanıcıların girdikleri bilgilere göre, tüm bankalardan karşılaştırma işlemleri yapar. Tüm bankaların hangi noktalarda kredi verdiği ve talep oluşturma işlemlerinin nasıl olduğu ile ilgili bilgilerin verildiği bir sistemdir. Bu sayede belirli aşamalarla istenilen bilgiye ulaşılması sağlanır.

Bu aşamalar:
•    Banka oranlarını karşılaştırın ve en uygun olanını seçin.
•    Online olarak seçtiğiniz bankaya başvuru yapıp kredi talebini iletin.
•    Kredi talebi ilgili banka tarafından onaylandığında işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkündür. 

Bu şekilde ilerleyen süreçte kendinize en uygun olan kredi yöntemini seçerek daha hızlı bir şekilde ilerlemek mümkün hale gelir. Burada ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ya da kobi kredisi gibi çeşitli kredilerin karşılaştırılması ve daha sonrasında uygun olanlarının alınması sağlanır. Ayrıca  buradayatırım yapabilmek için mevduat faizi hesaplama işlemleri de yapılır. En iyi faiz konuları bulunarak farklı bankalardan kredi işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Yine yalnızca Türk lirası olarak değil USD- Dolar , EUR- Euro olarak da faiz hesaplamalarını yapmak mümkündür. Bu sayede yatırım aracını seçerek karar verme imkanı elde edilir. Döviz hesaplama işlemlerinde de Olay Kredi kullanıcılara destek verir. Böylece hesaplama işlemleri hızlı bir şekilde yapılarak kredi konusunda karar verilmesi mümkün hale gelir. 2014 yılından bu yana güvenle hizmet verir. 

Kredi Hesaplama Araçları
Kredi hesaplama araçları
kullanıcıların, kredi faiz oranlarını hızlı şekilde öğrenmesine destek olarak kredi çekmelerine katkı sağlar. Ayrıca sistemde yer alan bankaların anlaşmalı olarak belirlenen bankalar değil kredi istenen tüm bankalar olması sayesinde işlemler kolayca tamamlanır. Önceki dönemlerden bu yana kredi hesaplama aracı sayesinde kullanıcılarına destek vermesi ve akıllardaki soruların giderilmesi konusunda da gereken desteğin verilmesi sağlanır. Direkt olarak giriş yaptıktan sonra hesaplama yapılabile site, yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. 

Olay Kredi aracılığıyla kredi çekmek istiyorsanız paylaştığınız verilerin veya bilgilerinizin gizli kalacağını da bilmeniz gerekir. Güvenliğin sağlanması için sürekli olarak korunan site, müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyerek çözüm bulur. 

Neden Olay Kredi Tercih Edilmelidir?
Olay Kredi, kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Bu amaçla kişisel verilerin korunması, toplanması ya da işlenmesi konusunda da Anayasa’nın belirlemiş olduğu düzenlemelere göre ilerler. Ayrıca müşteri odaklı ilerleyen sistemi ile Olay Kredi, kredi hesaplaması sayesinde kolaylık sağlar. Hızlı bir şekilde hesaplama işlemlerinin yapılmasının ardından kredi alma konusunda da destek olur. Bu nedenle direkt olarak bankalarla iletişimin sağlanmasına ve kredi başvurusu yapılmasına destek olur. Böylelikle herhangi bir aracı kullanımına gerek duyulmadan gerekli bilgilerin alınması mümkündür. Ayrıca bankalara kredi başvurusu yaparak onay sürecinin hızlandırılması sağlanır. 

Şirket, kişisel verilerin korunması ve gizlilik amacı ile Kanun’un 11. Maddesi ile çalışır. Bu amaçla yapılacak olan işlemlerde itiraz etme hakkını, kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, veri işlenmesi ile ilgili bilgi talep etme, verilerin kullanım amacı, veri aktarımının yapıldığı kişileri öğrenme ya da zarara uğranması konusunda zararın giderilmesi haklarını saklı tutar. Şirket kişisel bilgileri isteme nedenini açıklayarak sorun yaşanmamasına destek olur. Gizlilik koşullarını da direkt olarak sunarak kredi karşılaştırması yapılırken sorun yaşanmamasına yardımcı olur. Şirket politikası güvenliği tam olarak sağlamak amacıyla kullanıcılara destek olur. Kaydedilen bilgilerin kullanım amaçlarının da açıklanması ve bilgi türlerini içeren bir gizlilik politikasına sahiptir. Web sitesi içerisinde çevrimiçi olarak yapılan işlemlerde toplanan bilgiler de bu politika ile açıklanır.

Kişisel veriler, site içi hareketlerinizde kullanmanıza destek olur. Bilgilerin kullanılması konusunda sorun yaşıyorsanız direkt olarak iletişime geçebilir ve silinmesini isteyebilirsiniz. Diğer tüm işlemler konusunda da Olay kredi destek olur. 

Olay Kredi Kullananlar
Olay kredi yorumları
, şirket hakkında genel bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Özellikle güvenlikle ilgili problem yaşıyorsanız, bu yorumlar aracılığı ile bilgi alarak bu problemi aşabilirsiniz. Web sitesinde tüm bankaların bulunması ve bilgi alınabilmesi, hızlı sorgulama avantajının bulunması, güvenli başvuru yapılması ve sitenin tamamen ücretsiz olması beğenilir. Özellikle hangi kredi türüne ihtiyaç duyuluyorsa o aramayı yapıp buna göre ilerlemek mümkündür. Kredi/mevduat oranlarını araştırarak uygun olanlarının tercih edilmesi sağlanır. Bu anlamda direkt olarak bankayla iletişim sağlanmasına yardımcı olan site kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanır. Ayrıca bankalarla direkt iletişim kurulduğu için diğerlerinden farklı olarak hızlı cevap verilir. Bankaların müşterisi olmak için de kullanılan site, kredi kartı başvurularında da destek olur.

Burada kredi araştırırken zorlanmaz, tüm bankaların özel tekliflerini incelersiniz. Bu sayede oldukça fazla olan bankaları online olarak inceleyerek uygun olanını tercih edebilirsiniz. Özellikle tüm bankalardan bağımsız olarak ilerleyen bir sisteme sahiptir. Bundan dolayı tüketici menfaatini gözetir. Gelirini kullanıcısından değil bankaların tanıtım bütçesinden alan ve bu sayede de ücretsiz olan site oldukça kullanışlıdır. Olay kredi kullananların yorumları incelendiğinde, banka banka gezmekten yorulmaktan ve burası sayesinde de kredilere ulaşmanın kolay olduğundan bahsedilir. 

Olay Kredi İletişim
Olay kredi müşteri odaklı olarak ilerlemektedir. Bu kapsamda yapılacak olan işlemlerde akılda kalan soruların cevaplanabilmesi amacıyla da destek sistemleri ile yardımcı olmaktadır. Özellikle mail veya telefon hattı ile iletişim kurmak mümkündür. Ayrıca bu iletişim adreslerine 7/24 ulaşılabilmesi nedeniyle de sorunsuz bir kullanım sağlar. E-posta destek adresleri ya da telefon hattı yardımıyla kolaylıkla bilgi alınması sağlanır. Özellikle yapılacak olan banka başvurularında da ilerlemelerin takip edilmesi konusunda yardımcı olunur. Şirket ile iletişime geçebilmek için iletişim formunu doldurmak da mümkündür. Genel bilgi alabilmek için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Siteden ya da mail adreslerinden yapılacak olan kredi karşılaştırma sistemi soruları ile ilgili hızlı dönüş yapılır ve böylelikle sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER