İzmir'deki Koçtaş Fix sayısı 11'e çıktı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye'de yaygınlaşmaya devam ediyor. Koçtaş, Kasım ayı içerisinde Tire, Torbalı ilçeleri ve Çiğli'nin Harmandalı Mahallesi'nde açtığı 3 yeni Koçtaş Fix mağazası ile İzmir'de 11 Koçtaş Fix mağaza sayısına ulaşırken şehirdeki toplam mağaza sayısını da 15'e çıkardı. Böylece Koçtaş'ın Türkiye genelindeki Koçtaş Fix mağaza sayısı 88, büyük formatlı mağazalarıyla birlikte toplam mağaza sayısı ise 127'e ulaştı.

İzmir'deki Koçtaş Fix sayısı 11'e çıktı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Kasım ayı içerisinde İzmir'in Tire ve Torbalı ilçeleri ile Çiğli'nin Harmandalı Mahallesi'nde 3 yeni Koçtaş Fix mağazasını hizmete açtı. Koçtaş'ın çok kanallı perakendecilikte Türkiye'nin en önemli örneklerinden biri olan mahalleli formatı Koçtaş Fix'in İzmir'deki mağaza sayısı 11'e, Türkiye genelindeki Koçtaş Fix sayısı ise 88'e ulaştı. Üç yeni mağazanın açılmasıyla birlikte Koçtaş'ın büyük formatlı mağazaları ve Koçtaş Fix mağazalarının sayısı ise toplamda 127 oldu. Evle ilgili acil ve temel ihtiyaçların yanı sıra ustaların da tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Koçtaş Fix, 5 bin ürünü mağazada, 100 bine yakın ürünü ise hızlı sipariş ekranları aracılığıyla müşterilerine sunuyor.

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere her kanaldan ve kendilerine en yakın lokasyondan kolayca ulaşması için yatırımlarına hız kesmeden devam eden Koçtaş'ın, hızlı sipariş ekranları üzerinden verilen siparişler, müşterilerin ister evlerine isterse ücretsiz nakliye hizmetiyle en yakın Koçtaş mağazasına teslim edilebiliyor. Koçtaş müşterileri, mahallelerindeki Koçtaş Fix mağazalarından iade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetlerden de kolaylıkla faydalanabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER