Gaziantep'te Uluslararası Ayakkabı Fuarı Açıldı

Gaziantep’te bu yıl 21’incisi düzenlenen Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı (GAPSHOES) törenle açıldı.

Gaziantep'te Uluslararası Ayakkabı Fuarı Açıldı
Gaziantep Sanayi Odası ve Akort Fuarcılık işbirliğiyle 21’inci kez düzenlenen GAPSHOES, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen törenle ziyaretçilere kapılarını açtı. 24 bin metrekare alanda açılan; Gaziantep’in yanı sıra Adana, Çorum, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Antakya, Samsun, Şanlıurfa ve İzmir’den 220 firmanın katıldığı fuarın açılışına Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu ve davetliler katıldı.
 
Fuarın açılışında konuşan Fatma Şahin, daha yaşanabilir bir Gaziantep’in için başladıkları çalışmaları sürdürdüklerini belirterek, “Seçim arifesinden çıktık ve herkesin kafasında alternatifler ve tereddütler var. Demokrasi uzlaşma sanatıdır, çözüm üretme sanatıdır, insan kazanma sanatıdır. Türk siyasi tarihine baktığımız zaman derinlemesine olgunlaşmış bir siyasi uzlaşma kültürünü görüyoruz. Bugün için bizim yapacağımız şey bir kin, bir nefret, bir ne olursa olsun anlayışından çok memleketimiz, çocuklarımız ve geleceğimiz için sandıktan çıkan mesajı iyi okuyup uzlaşarak elde ettiğimiz kazanımları kaybetmeden bizden daha iyi yaşanacak bir Gaziantep için yolumuzu devam edeceğiz” dedi.
 
Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Adil Konukoğlu, Çin’den gelen sağlıksız ayakkabıların insan sağlığına zararlarını anlatarak uyarılarda bulundu. Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından fuarın açılışı yapıldı. Fuarın 4 gün seriyle ziyarete açık kalacağı bildirildi.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER