Ender Yorgancılar, EBSO başkanlığa tekrar aday

Geçtiğimiz günlerde ‘Yeniden aday olmayacağım’ açıklaması yapan Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar’a, olağan meclis toplantısında ‘Yeniden aday ol’ çağrısı geldi.

Ender Yorgancılar, EBSO başkanlığa tekrar aday

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

Haziran ayı meclis toplantısına katılan M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı sonrası EBSO Başkanı Ender Yorgancılar'ın adaylığı konuşuldu.

Toplantıda başkanlık adaylığıyla ilgili konuşan Yorgancılar, "Bugüne kadar geldim, sonra meclis başkanı, daha sonra yönetim kurulu başkanı oldum. Ailem artık 'Yeter' demişti. Ancak gördüm ki TOBB BaşkanıRifat Hisarcıklıoğlu'nun ve oda başkanlarının söyledikleri, attıklarımız imzalara projelere bakıp somut verileri gördüğüm zaman gurur duydum. Bu projeleri tek balıma yapmadım, diğer oda başkanlarıyla uyum içinde, EBSO üyeleri ve çalışanlarıyla yaptık. Odaya geldiğimiz zaman 115 çalışanımız vardı, 69 kişiyle çalışıyoruz. Öyle bir sistem ekip kurduk ki, sistem dahilinde gidiyor. Faaliyet raporunda her yerde ben yokum. ancak geçmişte bu oda böyleydi. Benim iş anlayışımda böyle değil. Bu iş ekip, inanç ve birliktelik işi. Evet tekrar adayım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2022, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER