Aracınızı hızlı satmak için taktikler

Araç satmak sandığınızdan çok daha uzun sürebilir. Hemen elinizden çıkarmak istediğiniz bir araç varsa yeni bir araç satın almak için yeni alacağınız aracın fiyatı yükselmeden kendi aracınızı satmak isteyebilirsiniz. Araç satışında pek çok duruma dikkat etmek gerekebilir.

Aracınızı hızlı satmak için taktikler

Özellikle aracınızın dış görünüşünün güzel olması aracınızın çok daha kolay bir şekilde satılmasını sağlarken, bakımsız ve tozlu bir görünüme sahip olması aracınızın eski ve kullanılamaz durumda olduğu imajını da verebilir. Aracınızı satışa çıkarmadan önce bir oto kuaföre götürüp derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Bu sayede profesyonel olarak kullanılan ekipmanlar ve temizlik ürünleri ile aracınız ilk günkü gibi gıcır gıcır görünür.

Arabanızı satmadan önce çeşitli bakım ve onarımların yapılması aracınızın değerini arttıran faktörler arasında yer alır. Aracınızdaki eski olan parçaları ve döşemeleri değiştirebilir, lastik onarımı ya da arıza tespiti yaparak aracınızın daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde aracınızın tüm eksiklerini gidermiş olursunuz.

Bunun yanında aracınızı hızlı satmak için Trink Sat’ı da tercih edebilirsiniz. Trink Sat ile arabanızı hızlı ve güvenilir bir şekilde satma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Trin Sat İle Satış Süreci Nasıl İşler?

Trink Sat Arabam.com’un geliştirdiği aracınızı hızlı bir şekilde satma amacıyla kullanabileceğiniz bir özelliktir. Siz de aracınızı satmak istiyorsanız Trink Sat sayfasını ziyaret ederek aracınızın özelliklerini, modelini ve markası gibi bilgiler ile aracınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Aracınız için hızlı bir şekilde fiyat teklifi aldıktan sonra eğer teklif sizin için de uygunsa size en yakın Trink Sat noktalarından birinden randevu alabilirsiniz. 11 farklı şehir ve 25 ayrı noktada bulunan Trink Sat noktalarına aracınızla giderek satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Trink Sat özelliği son derece güvenli bir özelliktir, bu özellik sayesinde aracınız için verilen teklifi hemen alabilirsiniz. İlk önce aracın çeşitli muayenelerden geçer ve sonrasında ekspertiz raporu alınır. Bu aşamada belirtilen durumlar dışında ekstra bir durum söz konusu olursa aracınız için tekrar bir teklif verilir. Dilerseniz bu teklifi kabul edip aracını satabilir, dilerseniz de aracını satmaktan vazgeçebilirsiniz. Aracınızı satmayı kabul ettiğinizde noter işlemleri de yapılır ve ardından 1 saat içerisinde aracın ücreti banka hesabına yatırılır.

Sen de arabanı trink sat, ücretini hemen al!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER