Altın yeni haftada düştü...

Altının geçtiğimiz hafta ani fiyat artışından sonra tekrar düşmüştü. Yeni haftaya da düşüşle başladı. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorularına cevap arayan düğün sahipleri son günlerde altındaki fiyat artışından şikayetçi. Altın fiyatlarında son durum nasıl? 19 Ekim 2020 Pazartesi anlık güncel altın kuru fiyatları merak edilmeye başlandı. Gram altın güne nasıl başladı? İşte 19 Ekim 2020 Pazartesi Kapalıçarşı canlı ve anlık altın piyasası.

Altın yeni haftada düştü...

Bir gram altın ne kadar?

Fed Başkanı'nın Jakcson Hole sempozyumunda enflasyona dair açıklama yapmasının ardından, ABD işsizlik rakamlarının açıklanması ve aşı açıklamalarının sürekli gelmesi ile altın fiyatları tekrar hareketlendi. Peki Kapalıçarşı canlı 19 Ekim altın piyasası nasıl?

Gram altının fiyatı güne düşey yönde başlamasının ardından fiyatı 483,25 lira civarında işlem görmeye başlandı. Gram altının önceki kapanış fiyatı 484,61 lira oldu. Gram altın yeni güne yüzde -0.28 hareketle başladı.

Altının ons fiyatındaki hareketliliğe karşın dolar kurundaki dalgalanma ile dengelenen gram altın, güne satış fiyatı 483,25 liradan başladı. Gram altının alış fiyatı ise Kapalıçarşı'da 483,17 lira olarak belirlendi.

Bir çeyrek altın ne kadar? (19 Ekim 2020 Pazartesi güncel altın fiyatları)

Altın fiyatları bu haftaya ons fiyatındaki ani hareketlilikle başladı. Bugün altının ons fiyatı, 2 bin dolar seviyesinin altında hareketlenerek güne 1.901,39 seviyesinde kaldı. Çeyrek altının önceki kapanış fiyatı 797,00 lira olmuştu. Çeyrek altın yeni güne yüzde -0.64 hareketli başladı.

Ons fiyatının 2 bin doların altında kalmasıyla bu sabah çeyrek altın satış fiyatı ise 791,90 lirayı gördü. Çeyrek altının alış fiyatı ise 783,10 lira olarak güne başladı. Aşağıda yer alan linkten Kapalıçarşı anlık ve canlı altın fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Analistler, yeni tip koronavirüs salgınında ikinci dalga endişelerinin altının ons fiyatını son 8 yılın en yüksek seviyelerinde tutmaya devam ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER