Altın tekrar yükselişte

Altının geçtiğimiz hafta ani fiyat artışından sonra tekrar düşmüştü. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorularına cevap arayan düğün sahipleri son günlerde altındaki fiyat artışından şikayetçi. Altın fiyatlarında son durum nasıl? 21 Ekim 2020 Çarşamba anlık güncel altın kuru fiyatları merak edilmeye başlandı. Gram altın güne nasıl başladı?

Altın tekrar yükselişte

Bir gram altın ne kadar?

Fed Başkanı'nın Jakcson Hole sempozyumunda enflasyona dair açıklama yapmasının ardından, ABD işsizlik rakamlarının açıklanması ve aşı açıklamalarının sürekli gelmesi ile altın fiyatları tekrar hareketlendi. Peki Kapalıçarşı canlı 21 Ekim altın piyasası nasıl?

Gram altının fiyatı güne düşey yönde başlamasının ardından fiyatı 484,79 lira civarında işlem görmeye başlandı. Gram altının önceki kapanış fiyatı 482,24 lira oldu. Gram altın yeni güne yüzde 0.54 hareketle başladı.

Altının ons fiyatındaki hareketliliğe karşın dolar kurundaki dalgalanma ile dengelenen gram altın satış fiyatı 484,79 liradan başladı. Gram altının alış fiyatı ise Kapalıçarşı'da 484,70 lira olarak belirlendi.

Bir çeyrek altın ne kadar? (21 Ekim 2020 Çarşamba güncel altın fiyatları)

Altın fiyatları bu haftaya ons fiyatındaki ani hareketlilikle başladı. Bugün altının ons fiyatı, 2 bin dolar seviyesinin altında hareketlenerek güne 1.918,72 seviyesinde kaldı. Çeyrek altının önceki kapanış fiyatı 790,40 lira olmuştu. Çeyrek altın yeni güne yüzde 0.46 hareketli başladı.

Ons fiyatının 2 bin doların altında kalmasıyla bu sabah çeyrek altın satış fiyatı ise 794,00 lirayı gördü. Çeyrek altının alış fiyatı ise 786,00 lira olarak güne başladı. Aşağıda yer alan linkten Kapalıçarşı anlık ve canlı altın fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Analistler, yeni tip koronavirüs salgınında ikinci dalga endişelerinin altının ons fiyatını son 8 yılın en yüksek seviyelerinde tutmaya devam ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER