banner51

Yeşer Karasu

Ses Sanatçısı ve Koro Şefi YEŞER KARASU Pozitif Yaşam'da izleyenlere müzik ziyafeti verdi. Karasu'nun güzel sesine kemanda EMRE ŞİMŞEKYAY, bendirde ise EMİN ÇELİKKAYALI eşlik etti. Psikolog Zuhal Koçkar ile Pozitif Yaşam pazartesi saat 16:00'da Ben Tv'de...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Ziya Ulusoy
Yusuf Ziya Ulusoy - 8 ay Önce

Çok insanın sesi güzeldir.Talihi ona yardım etmemiş güzel bir yetenek ele geçirilip işlenmemişse toplumda yakınlarından üç beş kişi denlemekle yetinmiştir. AKLIMA Bİ ZÖZ GELDİ "TABİAT HİCAP ETSİN YERDE KALMIŞ KABİLİYETTEN" Ama toplum için görüyor ve takdirle karşılıyoruz ki Allahtan Yeşer Karasu gibi bir yetenek kaybolmlamış ve bugün sanat dünyalıza kazandırılmıştır.Bizlere bu yeteneğin kazandırılması hususunda başta kehdisi olmak üzere tüm ilgililere sanatsever bir insan olarak yürekten kutluyor ve teşekkürlerimi arzediyorum.

OZAN OBUS
OZAN OBUS - 8 ay Önce

Muhteşemsiniz Yeşer hocam.Bülbül gibi şakıyorsunuz adeta.Sizi çok tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Duygu Toscalı
Duygu Toscalı - 9 ay Önce

Sevgili şefimizi bası özlemişim bilemezsiniz. Bu özlemi yaptığınız programınızla kısmen de olsa giderdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Kendisini çok seven koristlerinden biri olarak sevgili Yeşer hanımın başarılarının katlanarak devamını diliyorum.

Hüseyin Bozkurt
Hüseyin Bozkurt - 9 ay Önce

Yeşer Karasu hocam sesi kadar gönlüde güzel güleryüzlü İzmir in şansı.. tanıdığım için mutluyum hiç bir konserini kaçırmam..

Alev morsalli
Alev morsalli - 9 ay Önce

Defalarca dinlesem doyamam sizi güzel hocam

Meral Özekinci
Meral Özekinci - 9 ay Önce

Geçti aylar,geçti yıllar,geçmedi yardan gönül. :'(
Değerli şefim Yeşer Karasu, yine o güzel sesinizle gönül tellerimizi titrettiniz.
Yolunuz ve bahtınız açık ,her şey güzel gönlünüzce olsun.
Tekrar tekrar kutluyorum performansınızı.
Bizden de size kucak dolusu sevgiler...