Tunç Soyer'den çarpıcı adımlar! Hangi ünlü isim danışmanlığını yapacak?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer iki önemli karar aldı.

Tunç Soyer'den çarpıcı adımlar! Hangi ünlü isim danışmanlığını yapacak?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediye hizmet binalarındaki çalışma odalarına görevdeki başkanların fotoğrafının asılması uygulamasına son verilmesini istedi. Tüm belediye personeline yazılı bir mesaj gönderen Başkan Soyer, şu ifadelere yer verdi:

"Değerli çalışma arkadaşlarım, birlikte çıktığımız bu yolda karşılaştığımız en zorlu ve kritik anlarda ihtiyaç duyduğumuz şey İzmir ve İzmirlilerin geleceğine ilişkin karar veriyor olmanın sorumluluğunu hatırlatacak çocuklar olmalı; çünkü gelecek onların ve gerçekte aldığımız her bir karar onlara ait. Ben de bu süreçte arkamda bir çift mavi göz ve çocuklarımızın gözlerindeki hep var olmasını istediğim pırıltının sorumluluğu ile çalışmalarımı heyecanla sürdürüyorum. Bu vesileyle temennim, çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın fotoğraflarının asılı olmasıdır. Bu güç ve ilham bize yeter."

ÜNLÜ İSİM, SOYER'E DANIŞMAN OLDU

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinin son olağan toplantısında, Belediye Başkanı Tunç Soyer’in danışman kadrosuna bir önemli isim daha dahil oldu.

Tanınmış sanatçı Sunay Akın, Tunç Soyer'in yeni danışmanı oldu. Böylece Soyer'in danışman sayısı ikiye çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER