Öğrenciler Bornova Belediyesi’ni tanıdı

Minik öğrenciler, Hayat Bilgisi dersleri kapsamında Bornova Belediyesi’ni ziyaret etti

Öğrenciler Bornova Belediyesi’ni tanıdı

Başkan Olgun Atila, öğrencilerle bizzat ilgilendi. Belediyelerin işleyişi ve görevlerini anlatan Başkan Atila, ,“Gelecek sizlerin. İleride bu koltuklarda sizler olacaksınız. Bizler sizlerin geleceği ve bizlerden daha başarılı bireyler olmanız için çalışıyoruz“ diye konuştu.

Bornova Işıkkent Eğitim Kampüsü, ilkokul 2. sınıf öğrencileri, “Hayat Bilgisi Dersi, Kendimizi Düzenleme Biçimi Ünitesi“ kapsamında Bornova Belediyesi’ni tanıdı.
Minik öğrenciler, Bornova Belediyesi Meclis Salonu’ndaki Başkan Olgun Atila ile biraraya geldi. Tek tek söz alıp, sorular soran öğrenciler, belediyelerin işleyişi ve görevleri hakkında bilgiler aldı. 

Tüm öğrencilerin sorularına içtenlikle yanıt veren Başkan Olgun Atila,“Gelecek sizlerin. İleride bu koltuklarda sizler olacaksınız. Bizler sizlerin geleceği ve bizlerden daha başarılı bireyler olmanız için çalışıyoruz“ dedi. Bornova Belediyesi’nin çocuklara yönelik hizmet, yatırım ve çalışmalarının anlatıldığı filmin de gösterildiği toplatıda, birim müdürleri de çocuklara kendi alanlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Başkan Olgun Atila, Meclis Salonu’nundaki sıcak buluşmada Işıkkent Eğitim Kampüsü, ilkokul 2. sınıf öğrencilerine Bornova Belediyesi’ni anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER