Narlıdere'den 2018'e veda, 2019'a merhaba

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere belediye çalışanları ile birlikte 2018'e veda, 2019'a merhaba dedi.

Narlıdere'den 2018'e veda, 2019'a merhaba

Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Narlıdere Belediye Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Abdül Batur, Narlıdere Belediye Başkan yardımcısı A. Ulvi Dülger, Belediye Meclis üyeleri, Belediye İş sendikası İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Metin Şanlı, işçi ve memur temsilcileri, Narlıdere Belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

BATUR: SEVDAMIZ İZMİR

Narlıdere Belediye meclis salonunda düzenlenen yeni yıl kutlamasında bir konuşma gerçekleştiren Narlıdere Belediye Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Abdül Batur, ülke gündemini değerlendirirken, 2018 yılının, ekonomik krizler ve sınır ve sınır ötesi bölgelerde savaş, ülke içinde kadın cinayetleri gibi hatırlamak ve bir daha yaşanmasını asla istemediğimiz anıların bulunduğu bir yıl olduğuna değindi.

Batur "Tüm bu yaşananlarda en büyük rolü üstlenen hükümete bir mesaj vermek için önümüzdeki tarih 31 Mart. Mevcut iktidarının emeğe bakış açısını bu kadar net ortaya koyarken, bu salonda bulunan emek cephesinden belediye iş ve tüm yerel sendikasının tüm bu yaşananlara bakış açısı da net. Ancak emekçi kardeşlerimiz ve sendika temsilcilerimizle birlikte yürüyerek başarıya ulaşabiliriz. Şimdi birlik zamanı. Yirmi yıldır emeğin ve emekçinin hep yanında olduk. Her zaman hakkının verilmesi konusunda destek olduk. 31 Mart'ta gerçekleşecek ve yerel yönetimlerin seçileceği, bu bayrak yarışı için, bizde yola çıktık. İnşallah yolumuz açık olur. Ülkemizin dünyaya açılan çağdaş kapısı ve aydınlık yüzü İzmirimiz için aday adaylığımıza başvurduk ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize bu yolda her zaman destek olan Belediye iş camiası ve Tüm Yerel Sen'e, canı gönülden teşekkür ediyorum. Narlıdere'de yirmi yıldır çalışanlarımızla barış ve huzur içinde sürdürdüğümüz çalışma anlayışımızı, eğer İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi verilirse, bu onurlu görevi aynı iş barışı anlayışımız ile sürdüreceğiz. Ben Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur olarak, şimdiye kadar vermiş olduğunuz desteğe ve şahsıma duyduğunuz güvene teşekkür ediyorum. Doğduğum, büyüdüğüm, sokaklarında gençliğimin geçtiği Narlıdere'de yirmi yıl belediye başkanlığı görevi yapma onuruna erişmekten dolayı çok mutluyum. Bu onuru bana veren Narlıdereli hemşerilerime teşekkürü birborç biliyorum. Bundan sonra, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için çıktığımız yolda, çıkış sloganımız olan 'Sevdamız İzmir' diyeceğiz 'İzmir Seni Çok Seviyoruz' diyeceğiz. Bir an önce ülkemiz için barış ve huzur diliyorum. Her şeye rağmen umut dolu olmalı ve mücadeleye devam etmeliyiz. 2019 yılının tüm sevdiklerinize ve ailenize sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun" dedi.

YORUM EKLE

banner47