Narlıdere'de soruna geçit yok

Narlıderelilere daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için ‘WhatsApp İletişim Hattı’ üzerinden öneri ve talepleri kabul eden Narlıdere Belediyesi, son 4 ayda 3 binden fazla başvuruyu çözüme kavuşturdu.

Narlıdere'de soruna geçit yok

Yakın zamanda Hemşeri İletişim Merkezi de faaliyete geçirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.3 BİN 200 BAŞVURU SONUÇLANDI
Belediye ile vatandaşlar arasında direk ve pratik temas kurmak, sorunları hızla çözüme kavuşturmak için iletişim teknolojilerini etkin şekilde kullanan Narlıdere Belediyesi; Mayıs başından bu yana, 0553 0 376 000 numaralı WhatsApp İletişim Hattı üzerinden, 4 bin 340 başvuru aldı. Konularına göre sınıflandırılan başvurular, ilgili müdürlüklere gönderildi. Müdürlüklerden gelen sonuçlar ise yine aynı hızla çağrı sahiplerine bildirildi. Bu sayede, 4 ayda 3 bin 200 başvuru çözüme kavuşturuldu. Belediye yeni dönemde, Hemşeri İletişim Merkezi’ni de faal hale getirdi.“BİR TELEFON KADAR YAKINIZ”
Narlıderelilere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve sorunları en kısa sürede çözmek için tüm sosyal ağları da etkin bir şekilde kullandıklarını belirten Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Halka en iyi ve etkin hizmeti vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER