Manuş Baba ile Narlıdere'de coşkulu 19 Mayıs

Narlıdere Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gençlik ve Çiçek Festivali Manuş Baba konseri ile muhteşem bir final yaptı

Manuş Baba ile Narlıdere'de coşkulu 19 Mayıs

Narlıdere Pir Sultan Abdal Parkı parkı içinde hazırlanan konser alanını dolduran coşkulu kalabalık ellerinde Türk bayrağı, ağızlarda İzmir Marşı ile muhteşem 19 Mayıs coşkusunu yaşadı. 

TÜRKİYE’MİZİN HER YERİNDE ÇİÇEKLER AÇACAK 
Narlıdere Belediyesinin Gençlik ve Çiçek festivalinin son günü ve aynı zamanda 19 Mayıs kutlamaları için düzenlediği Manuş Baba konseri büyük ilgi gördü. Manuş Baba hayranları, onu dinlemek ve 19 Mayıs coşkusunu yaşamak isteyen Narlıdereliler ile birlikte Pir Sultan Abdal Parkı içinde bulunan konser alanını doldurdular. Konser Manuş babanın hareketli  parçaları ile başladı. Manuş Baba ya eşlik eden hayranları ellerinde Türk bayrakları ile görsel bir şölen oluşturdular.

ABDÜL BATUR: BU KEZ TAMAM

Narlıderelilerin 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve spor bayramını kutlamak için Sahne’de çıkan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur İzmir Marşını söyleyen Narlıderelilere “Türkiye’mizin her yerinde çiçekler açacak. 24 Haziran’da hepimiz artık bu gidişi bir diyeceğiz. Bu Kez Tamam. Artık hak hukuk ve Adalet diyenler kazanacak, Demokrasi diyenler kazanacak. Mustafa Kemal Atatürk diyenler kazanacak. Ülkemizin her yerinde izmirin çiçekleri açaçak. Hepimizin 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik Spor Bayramı Kutlu olsun” dedi.

Narlıdere Gençlik ve Çiçek Festivali’nin son gününde sahne alan Manuş Baba ya Çiçek ve plaket sunan Başkan Batur, havai fişek gösterisini konser alanını dolduran Narlıdereliler ile birlikte İzmir marşını söyleyerek izledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER