Konak, değişimini sanal dünyada da sürdürüyor

Rekor oyla seçimi kazanan Abdül Batur yönetiminde yeni döneme hızlı başlayan Konak Belediyesi, değişimini sanal dünyada da sürdürüyor. Belediyenin resmi internet sitesi "hizmet" odaklı yeni yapısıyla vatandaşların kullanımına sunuldu.

Konak, değişimini sanal dünyada da sürdürüyor

Yenilenen web sitesine girenler Konak Belediyesi ile ilgili her türlü bilgiye ve işleme kolayca ulaşım sağlayabiliyor. Test yayının ardından geçtiğimiz günlerde yayına giren yeni web sayfası kurumsal tasarımı ve kolay kullanımıyla yepyeni bir görünüme kavuştu. Yeni web sitesi geçmişte olduğu gibi http://www.konak.bel.tr adresi üzerinden kullanıma açıldı.

     

SIRADA MOBİL UYGULAMA VAR

Konak Belediyesi, yenilenen web sitesinin ardından çok yakında mobil belediyecilik uygulamasını da hizmete sokacak. İçinde mevcut belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra çeşitli uygulamaların da bulunacağı sistem mobil telefon ve tabletlere yüklenebilecek. Belediyenin kültür sanat etkinliklerinin duyuruları, kurs başvuruları, sosyal yardımlar ve belediye çalışmaları mobil uygulama aracılığıyla vatandaşlara anında bildirim olarak gelecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER