Kocaoğlu'ndan İzmirliye alışveriş çağrısı: Oradan yapın!

İzmir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (İESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu'nun öncülüğündeki yeni yönetim, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Kocaoğlu, yurttaşlara alışverişlerini mahalle esnafından yapmaları çağrısında bulundu

Kocaoğlu'ndan İzmirliye alışveriş çağrısı: Oradan yapın!

Başkan Aziz Kocaoğlu, "tam kadro" gelen İESOB yönetimini kutlayarak esnaf ve sanatkara desteklerini sürdüreceklerini ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

"TÜM HEMŞEHRİLERİME ÇAĞRIDA BULUNUYORUM"

Seçim sonuçlarının hem iş dünyası hem de İzmir ve ülke için hayırlı olmasını dileyen Başkan Kocaoğlu, "Esnaf teşkilatı, bu ülkenin temel taşlarından birisi. Sizin güçlü olmanız, bir olmanız, diri olmanız, hepimiz için çok önemli. Mahallelerdeki esnaf kardeşlerimiz dostumuzdur, ağabeyimizdir; zaman zaman dertleştiğimiz arkadaşımızdır. Güvendiğimiz, evimizin anahtarını teslim ettiğimiz dürüst insanlardır. O yüzden tüm hemşehrilerime, alışverişlerini mahalle esnafından yapmaları konusunda bir kez daha çağrıda bulunuyorum" şeklinde konuştu.

İzmirli esnaf temsilcileri adına konuşan Zekeriya Mutlu ise “Esnaf ve sanatkarların sorunlarına her daim el attınız. Bundan sonra da el birliğiyle ve sizin desteklerinizle yolumuza devam edeceğiz. Hem İzmir’deki hem de ülkemizdeki vatandaşlarımıza hizmet etmek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 10:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERDUĞAN GÖRÜR
ERDUĞAN GÖRÜR - 10 ay Önce

ŞEHRİ EMİN VE ESNAF BİRLİĞİNE TEŞEKKÜRLER YOLUNUZ AÇIK OLSUN

SIRADAKİ HABER