Karabağlar bizim sevdamız

Karabağlar Belediyesi'nin 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği "Karabağlar'ı seviyorum" etkinliği büyük ilgi gördü

Karabağlar bizim sevdamız

Kalpli balonlar hediye edildiği, sıcak çikolata ikramının yapıldığı etkinlikte, vatandaşlar Sevgililer Günü hatırası önünde de fotoğraflar çekildi.Başkan Selvitopu bu anlamlı günde Karabağlarlılara kırmızı karanfil ve kırmızı gül dağıttı. Karabağlar'a ve Karabağlar halkına ve hizmet etmekten son derece mutlu olduğunu belirten Selvitopu, günün anlamına uygun olarak "Karabağlar bizim sevdamız" dedi.

Karabağlar Uğur Mumcu Parkı'nda 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen "Karabağlar'ı Seviyorum" etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Etkinliğe, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu üyeleri, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

 BAŞKAN SELVİTOPU'NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, etkinliğe katılan vatandaşların yanı sıra bölgedeki esnafa kırmızı karanfil ve kırmızı gül dağıttı. Günün anısına da bol bol vatandaşlarla fotoğraf çekildi. Etkinlikte programa katılanlara sıcak çikolata ikram edildi, kalp şeklindeki balonlar dağıtıldı. Başkan Selvitopu'na yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, etkinlik nedeniyle de Selvitopu'na teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER