banner51

İZSU'dan Dikili'ye dev yatırım

İZSU tarafından Dikili'nin içme suyu boru hattında yapılacak değişiklik için çalışmalara başlandı.

İZSU'dan Dikili'ye dev yatırım

52 milyon 700 bin TL maliyetle gerçekleşecek Dikili'nin içme suyu boru hattında yapılacak değişiklik için çalışmalarda ilk kepçe vuruldu. Başkan Kırgöz de çalışmaları yerinde inceledi. Dikili İZSU Teknik Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen, Altınova terfi merkezinden Dikili depolara gelen 22 kilometrelik iletim hattındaki çalışmaların tamamlanmasıyla tüm Dikili'nin yer altı içme suyu boru hatları değişerek yaşanan su kayıpları ortadan kalkacak, temiz su kalitesi artacak.

AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, " İZSU ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonuç verdi. Uzun yıllardır ilçemizin suyunu veren ancak zamanla yıpranmış olan 22 kilometrelik iletim hatlarının yenilenmesi için çalışmalar İZSU tarafından başlatıldı. En kısa zamanda çalışmaların tamamlanması için hem Dikili belediyesi olarak biz hem de İZSU ekiplerimiz gayret gösteriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 'Birlikte Dikili' diyerek çıktığımız yolda ilçemizin ve hemşehrilerimizin hak ettikleri gerçek hizmetlere kavuşması için çalışmaya canla, başla, aşkla devam edeceğiz. Bu daha başlangıç. Her şey çok güzel olacak" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan aksoy
Hasan aksoy - 1 ay Önce

Sizlere başta izsu belediye başkanımız olmak üzere hepinize sonsuz teşekkürler varolun sağolun

Nevzat ÇINAR
Nevzat ÇINAR - 1 ay Önce

Başkanım çalışmalarınızı canı gönülden kutlarım. Her şey dikilide de güzel olacak.

FATİH ERŞAN AKSOY
FATİH ERŞAN AKSOY - 1 ay Önce

Teşekkürler başkan ve izsu yolunuz bahtınız açık şansınız bol olsun.

Fahri Velioglu
Fahri Velioglu - 1 ay Önce

DIKILI DIKILI OLALI BOYLE CALISKAN SEVECEN BİR NASKANA ILK DEFA SAHIP OLDU.BASKAN OLARAK ADAY GÖSTERIMESINDE EMEGI GECEN HERKESE TESEKKUR EDERIM.

Ahmet ÇAM
Ahmet ÇAM - 1 ay Önce

Bşk sn Adil KIRGÖZE çalışmalarıbda BAŞARI ve KOLAYLIKLAR dilerim.DİKİLİ yıllardır ihmâl edilmiş bir ilçe.Sn KIRGÖZ'ün işi kolay değil.DİKİLİ HALKI ve YAZLIK sezonda gelenlerde yardımcı ve destek olmalıdırlar Son günlerde GÖZLE görülür çalışmalar yapılmaktadır.

Hamdi ORAK
Hamdi ORAK - 1 ay Önce

Dikili belediye sin ve İZSU yetkilileri n şimdiden teşekkürler

SIRADAKİ HABER