İzmir'de unutulmayacak kutlama: Işığın hiç sönmeyecek

On binlerce İzmirli Gündoğdu'ya aktı

İzmir'de unutulmayacak kutlama: Işığın hiç sönmeyecek

Atatürk’ün “benim doğum günüm dediği” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İzmir’de, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle kutlandı.

Gündoğdu Meydanı’na akan on binlerce İzmirli hep bir ağızdan 10. Yıl ve İzmir marşlarını söylerken, Can Bonomo, Ceza ve Sattah konseri hem gençlere hem de her yaştan İzmirliye  bayram coşkusu yaşattı. Havai fişek ve ışık gösterileri de  unutulmaz görüntülere sahne oldu.  

19 Mayıs’ı kutlamak için Gündoğdu Meydanı’nda buluşan binlerce İzmirli, unutamayacakları bir gece yaşadı.

Havai fişek ve ışık gösterileri eşliğinde 10. Yıl ve İzmir marşlarını dillendiren İzmirliler, tam bir bayram coşkusu yaşadı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” nedeniyle düzenlediği konserde Can Bonomo, Ceza ve Sattah sahne aldı. Sevilen üç sanatçının konserini izlemeye gelen gençler, bayram coşkusunu doya doya yaşarken, her yaştan İzmirli de bu coşkuya ortak oldu.

Türkiye'nin ilk Reggae grubu olan Sattas, Türkçe rap'in uluslararası sahnedeki sesi Ceza ve pop-rock tarzını kendine has yorumlayan Can Bonomo'nun konseri büyük beğeni topladı. İzmir'de 19 Mayıs coşkusu gece geç saatlere kadar sürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER