İlk mezuniyetlerini yaşadılar

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN Kreş ve Anaokulları Eğitim Merkezi’nde eğitim gören 6 yaş grubu minikler, ilk mezuniyet törenlerinde büyük bir heyecan yaşadı.

İlk mezuniyetlerini yaşadılar

Kültürpark İsmet İnönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan mezuniyet töreninde kep giyen minik öğrenciler, sergiledikleri gösterilerle de izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.

Mezun olan öğrencilerinin başarıları ile gurur duyduklarını, ancak aynı zamanda kendilerinden ayrılacak olmalarının üzüntüsünü de yaşadıklarını dile getiren İ ZELMAN Genel Müdürü Hüseyin Kırmızı, “Anaokullarından mezun olan çocuklarımız ileride hangi mesleği seçerlerse seçsinler, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde çağdaş ve başarılı kişiler olarak ülkemizin sorunları ile ilgilenip, her konuda fikir üreterek Türkiye Cumhuriyeti’ne yön verecek bireyler olacaklardır. Bu da bize büyük bir gurur veriyor” diye konuştu.

GÖSTERİLERİYLE MEST ETTİLER

Gecede Gürçeşme, Güzelyalı, Girne, Evka-4, Balçova, Evka-2 ve Gaziemir anaokullarında eğitim gören öğrencilerinin sunduğu yöresel halk oyunları, modern dans, jimnastik ve bale gösterileri, izleyenlerden büyük alkış aldı. Gösterilerin ardından ilk diplomalarını alan İZELMAN öğrencileri, yaşamları boyunca hiç unutamayacakları bu anın gurur ve heyecanını aileleriyle paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER