İlk asfalt atıldı... Başkan Soylu'dan İZSU'ya: Zulmünüz hiç unutulmayacak

Menderes Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım çalışmaları kapsamında ilk asfalt döküldü. Çalışmalarla ilçe merkezindeki sorunlu yolların tamamı ortadan kaldırılacak

İlk asfalt atıldı... Başkan Soylu'dan İZSU'ya: Zulmünüz hiç unutulmayacak

Menderes Belediyesi, İZSU tarafından kazılıp bırakılan yollarda hummalı bir çalışma ile ilçe merkezinin yollarını kendi imkanlarıyla yapmaya başladı. Sürdürülen çalışmalar kapsamında ilk sıcak asfalt dökümü de gerçekleşti.

BOZUK YOLLAR TARİH OLACAK

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları kapsamında Kemalpaşa Mahallesi’nin yollarında asfalt çalışması gerçekleştiriliyor. İlçe merkezinin genelinde gerçekleştirilen çalışmalar ile bozuk yollar tamamen tarih olacak.

MENDERES SAHİPSİZ DEĞİL

Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Söz verdik gerçekleştiriyoruz. Asfaltlama çalışmalarımıza Kemalpaşa Mahallemizden başladık. Vatandaşımızı çukur siyasetine yem etmeyeceğimizi söylemiştik bunu da hayata geçiriyoruz ama Menderes'i ve Menderesliyi sahipssiz sanan İZSU ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, Menderes sahipsiz değil. Sizin Menderesliye çektirdiğiniz eziyet ve zulüm  hiç bir zaman unutulmayacak ve Menderes tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır. Bizim yaptığımız hizmetler ve yollar ise belediyecilik tarihine altın harflerle yazılacaktır. İlçemizde başlattığımız asfalt ve hizmet festivalimiz devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER