Çiğli Belediyesi'nde yeni yıl coşkusu

Çiğli Belediyesi Başkanı Hasan Arslan, şantiye ve idari hizmet binasında hizmet veren personelin yeni yılını kutladı, 2019 yılına dair iyi niyet temennilerini iletti.

Çiğli Belediyesi'nde yeni yıl coşkusu

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, yeni yıl kutlamasına önce şantiye binasında görevli personelle başladı. Başkan Hasan Arslan, şantiye salonunda personelle tek tek selamlaştı ve sohbet etti. Belediye açısından önemli yatırım ve hizmetlerin yapıldığı 2018 yılını geride bıraktıklarını belirten Başkan Hasan Arslan, özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti, hem kendilerinin hem de ailelerinin yeni yılını kutladı. Başkan Hasan Arslan'ın yeni yıl ziyaretinde kendisine başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

Yeni yıl kutlamaları belediye idari binasında devam etti. Başkan Hasan Arslan, konferans salonunda tüm birimlerde görev yapan personele teşekkür edip, iyi bir yıl diledi. Her yeni yılının yeni umut ve başlangıçlar olduğunu belirten Başkan Hasan Arslan, gelecek için güzel şeylerin umut edilmesi gerektiğini belirtti. Başkan Arslan şöyle konuştu; "Bizim her zaman önceliğimiz çalışanımız oldu. Maaşlarını gününde ödemeye büyük gayret gösterdik ve başardık. Bu arada hiçbir işimiz de aksamadı. Yatırımlarımızı yapmaya, etkinliklerimizi ve hizmetlerimizi sürdürmeye devam ettik. Tüm çalışanlarımıza 2019 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER