CHP'ye eylem yorumu: Oturarak üreten tek canlının tavuk olduğu söylenir

CHP'nin "OHAL değil DEMOKRASi istiyoruz" eylemine ilişkin,  AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'tan "Oturarak bir şey üretebilen tek canlının tavuk olduğu söylenir. CHP de oturuyor şimdi. Bakalım neler yumurtlayacak!" yorumu geldi.

CHP'ye eylem yorumu: Oturarak üreten tek canlının tavuk olduğu söylenir

CHP'nin 81 ilde organize ettiği ve İzmir'de de Konak Meydanı'nda gerçekleştirilen "OHAL değil DEMOKRASi istiyoruz" eylemine ilişkin,  AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'tan "Oturarak bir şey üretebilen tek canlının tavuk olduğu söylenir. CHP de oturuyor şimdi. Bakalım neler yumurtlayacak!" 

CHP'de 81 ile eş zamanlı gerçekleştirilen ve İzmir'de de Konak Meydanı'nda yapılan "OHAL değil DEMOKRASi istiyoruz" eylemi, İl Örgütü'nün yoğun katılımı ile gerçekleşti. CHP İzmir İl Başkanı Dneiz Yücel'i,n basın bildirisinin okumasının ardından partililer yaklaşık 45 dakika oturma eyleminde bulundu.

CHP'nin eylemine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık,"Oturarak bir şey üretebilen tek canlının tavuk olduğu söylenir. CHP de oturuyor şimdi. Bakalım neler yumurtlayacak!" ifadeleirni kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER