Bornova’da kalite için iyi eğitim!

Bornova Belediyesi’nde 20 değişik taşeronda çalışan 1432 çalışan için ilgili Kanun Hükmünde Kararname’nin öngördüğü şekilde çalışanlar yeni kurulan Bornova Belediyesi Personel A.Ş bünyesine alındı

Bornova’da kalite için iyi eğitim!

Çalışanlar hiçbir hak kaybına uğramazken Bornovalılara daha kaliteli hizmet üretmeleri için iş güvenliği ve sağlık eğitimleri verilmeye başladı.

İlgili Kanun Hükmünde Kararname uyarınca Bornova Belediyesi Personel A.Ş’ye alınan 1432 işçinin geçişi hiçbir hak kaybı olmadan tamamlandı. Bornova Belediyesi’nde 20 değişik taşerona bağlı olan işçiler tek çatı altında toplandı. Çalışanların Bornovalılara daha kaliteli hizmet üretmeleri için eğitim çalışmaları da yoğunlaştırıldı. Tüm işçilere uzman eğitimcilerle iş güvenliği ve sağlık eğitimleri verilmeye başladı.

"AMAÇ EN İYİ HİZMETİ VERMEK”

Çalışanların ve hizmet akışının etkilenmemesi için titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bizim ana hedefimiz Bornovalıların yaşam standartlarını yükseltmek ve bunun için de en iyi hizmeti vermek. Bu hedefe ulaşmak için elbette hizmet üreten çalışanlarımızın koşullarının imkanlar ölçüsünde en iyi şekilde olması gerekir. Bu doğrultuda taşeron şirketlerdeki çalışanlarımızı yeni kurduğumuz Bornova Belediyesi Personel A.Ş bünyesine aldık. İkinci aşamada da eğitim çalışmalarını yoğunlaştırdık. Hem çalışanlarımızın gerekli bilgileri edinmeleri hem de bu bilgilerle ” dedi.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Hiçbir çalışanın hak kaybına uğramamasına özen gösterdiklerini belirten Atila şöyle konuştu: “Biz büyük bir aileyiz. Bornova’da çalışanlarımızla, vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içindeyiz. Kentimizi daha da geliştirmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflioruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER