Bornova'nın gururlarından, İduğ'a ziyaret

Spor Toto Sağırlar Futbol Süper Ligi'nde Türkiye Şampiyonu olan Bornova İşitme Engelliler Spor Kulübü yönetimi ve oyuncuları Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'u makamında ziyaret etti.

Bornova'nın gururlarından, İduğ'a ziyaret

Şampiyonluk kupasını Başkan İduğ'a getiren yönetim, Bornova Belediyesi'nin her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek, gelecek sezonda da desteklerini beklediklerini belirtti.

Spor Toto Sağırlar Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden İzmir'in tek temsilcisi Bornova İşitme Engelliler Spor Kulübü (Bornova Sessizlerspor) Türkiye Şampiyonu olduktan sonra Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'u ziyaret etti. Şampiyonluk kupasını Başkan İduğ'a getiren Bornova İşitme Engelliler Futbol Takımı Başkanı ve Teknik Direktörü Soner Aslan Kaynak, kulüp yöneticileri ve oyuncular önümüzdeki sezon için de destek istedi.

"BU DÖNEM 5 KUPA İSTİYORUM"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İduğ, şampiyonluk için tebrik etti. Başkan İduğ, "Sizin bu başarınızın devamını diliyorum. Önümüzde 5 yıllık bir dönem var. Bu dönem için de şampiyonluk kupasından 5 tane olmasını istiyorum" dedi. Kulübe destek olacaklarını da belirten İduğ, "Sizlerin spor yapması çok önemli. Elimizde olan olanaklarımızı bütçeyle doğru orantılı olarak sizler için değerlendireceğiz. Bornova'da herkesin spor yapması gerekir. Ama sizlerin her zaman bizde önceliğiniz var. Benim ve ekibimin sizlerin her zaman yanında olacağını bilin" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER