Batur'un ilk ziyareti Vali ve Kaymakama

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak belediye başkanı olarak seçilmesinin ardından resmi ilk ziyaretlerini, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile Konak Kaymakamı Mehmet Eriş'e gerçekleştirdi.

Batur'un ilk ziyareti Vali ve Kaymakama

31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Batur, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve Konak Kaymakamı Mehmet Eriş'i makamlarında ziyaret etti. CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, İzmir'in kalbi konak için yapacağı çalışmaları aktaran Batur, 'Konak 'ı gelişatirmek ve güzelleştirmek için çalışacaklarını ifade etti. Batur " İzmir Valimiz Sayın Erol Ayyıldız'a bizi kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. Daha güzel bir İzmir ve Konak için üzerimize düşen her türlü vazife için hazırız. Konak'ta güzel işlere imza atacağız" dedi. 

 Ziyaret  sırasında bir Konuşma gerçekleştiren İzmir Valisi Erol Ayyıldız , Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'u Konak Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı tebrik ederken, görevinde başarılar diledi. Vali Ayyıldız ziyaretinin ardından Konak Kaymakamı Mehmet Eriş'i makamında ziyaret eden Batur "Konak için, hizmet için geldik. Birlikte Konak'ta, gözle görülür derecede farklar yaratacağız. Gece gündüz demeden çalışacağız. İlçe Başkanım Çağrı Gruşçu ve beni makamınızda kabul etmenizden dolayı teşekkür ediyorum. Konak için her zaman göreve hazırız" dedi.  Konak Kaymakamı Mehmet Eriş ziyaret sırasında Konak Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı tebrik ederken, görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER